Дитяча музична школа №10 міста Києва

694
Share Button

Дитяча музична школа №10 була відкрита 1 вересня 1962 року у приміщенні загальноосвітньої школи №179 за адресою: пр. 40-річчя Жовтня, 120. У 1991 р. школа отримала нове приміщення за адресою: вул. Червоноармійська, 75, у красивому старовинному трьохповерховому будинку, поряд із Костьолом св. Миколая (Національний будинок органної та камерної музики).
Любов до музики дітей, високий професіоналізм викладачів, творча атмосфера, пошуки нових цікавих форм роботи вивели школу на високий рівень. Щорічні з 1998 року звітні концерти ДМШ №10 у Колонному залі ім. М. Лисенка Національної філармоніі України, в яких беруть участь усі учнівські колективи та солісти-лауреати різноманітних конкурсів стали значними святковими подіями у житті школи, стимулом і натхненням для викладачів, учнів та батьків.
Плановий контингент закладу – 401 учень.
Навчання проводиться на шести відділах за фахом: фортепіано, скрипка, віолончель, баян, акордеон, бандура, гітара, кларнет, труба, ударні інструменти, вокал (академічний).
Крім навчання грі на музичних інструментах, усі діти беруть участь у колективних заняттях із хору, грають в ансамблях, багато з яких є лауреатами та дипломантами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.
За 50 років роботи школа випустила більше 2000 випускників, з яких понад 300 стали професійними музикантами, викладачами, артистами оркестрів.
Просвітницька діяльність, численні концерти у школі та за її межами, зустрічі з видатними музикантами, а головне – бажання не пропустити жодну талановиту дитину, побачити найменший прояв обдарованості і зробити все, щоб підтримати і розвинути талант – це основні напрямки роботи колективу.
Директор – Олена Григорівна Сірченко.
Адреса: 03150, м. Київ, віл. Червоноармійська, 75, Печерський район.
Телефон: 529-02-35, 528-02-35

Share Button