Дитяча музична школа № 12 міста Києва

970
Share Button

Школа відкрита в 1964 року на житловому масиві Виноградар у загальноосвітній школі №34 по вул. Межовій, 22. У зв’язку з реконструкцією загальноосвітньої школи №34 Рішенням Держадміністрації Подільського району ДМШ №12 була переведена до приміщення ЖЕКу №704 по вул.Межовій, 25, де і знаходиться сьогодні.
За роки існування школу закінчили більше 1600 учнів. 104 випускника школи продовжили навчання в середніх спеціальних та вищих навчальних закладах України. У школі працюють 3 випускники. Багато з них стали професійними музикантами: Проценко Ніна (домра)- лауреат конкурсу ім. М.В. Лисенка, солістка Національної філармонії України; Тихонова Ірина (викладач в музичній десятирічці); Литвин Марина (скрипка) – артистка Державного камерного оркестру; Вальчук Влада – солістка Національного театру опери і балету ім. Т. Г. Шевченка; Герцик Христина – керівник фольклорного дитячого колективу “Росава”, лауреат Міжнародних фестивалів; Стезерянська Ольга – керівник дитячого фольклорного колективу “Толстушки”, лауреат Міжнародних фестивалів.
Плановий контингент школи – 275 учнів.
нині учні навчаються у школі за фахом: фортепіано, гітара, скрипка, віолончель, баян, акордеон, домра, бандура, вокал (естрадний). Також у школі діє група естетичного виховання.
Учні школи постійно беруть участь у районних і міських фестивалях, конкурсах, олімпіадах, перемагають на міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.
Багато викладачів школи мають Грамоти та Подяки Міністерства культури України, міського Голови та Голови Подільського району.
Постійно в мікрорайоні проводиться шефська робота: учні та викладачі організовують святкові концерти для ветеранів, мешканців мікрорайону, дітей-інвалідів, учнів загальноосвітніх шкіл.
Директор – Сергій Володимирович Іващенко.
Адреса: 04123, м. Київ, вул. Межова, 25, Подільський район.
Телефон:434-65-44, 434-55-10

Share Button