Дитяча музична школа №13 ім. М. І. Глінки міста Києва

926
Share Button

Дитячу музичну школу №13 було відкрито 1 серпня 1965 року на Воскресенській слобідці за адресою вул. Вільде, 41.
Першим директором школи був відомий військовий диригент Анатолій Миколайович Селіфанов, який заклав основи того чудового педагогічного колективу, який працює і зараз.
За великі досягнення у вихованні підростаючого покоління 19 травня 1982 року школі було присвоєно ім’я видатного композитора Михайла Івановича Глінки.
Плановий контингент закладу – 450 учнів.
Сьогодні у школі навчаються учні за фахом: фортепіано, бандура, гітара, баян, акордеон, фортепіано, скрипка, віолончель, кларнет, саксофон, флейта, ударні інструменти, хоровий та сольний спів.
У школі працює підготовча група та група естетичного виховання.
У закладі функціонують ансамблі скрипалів “Елегія”, віолончелістів, оркестр народних інструментів, гурт естрадної музики. Склалися добрі традиції, зокрема зустрічі з випускниками, святкові концерти учнів та педагогів, систематичні виступи та перемоги учнів у міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міських конкурсах, фестивалях.
За період існування школу закінчили близько 2000 учнів. Серед них заслужений артист України соліст Національної опери Ігор Борко (викладач Володимир Корнілов), лауреат міжнародних конкурсів Костянтин Харук (викладач В.Г. Зельдіс).
Директор – Володимир Сергійович Корнілов.
Адреса: 02139, м. Київ, вул. Вільде, 5, Дніпровський район.
Телефон: 510-42-02, 510-06-72

Share Button