Дитяча музична школа № 16 міста Києва

615
Share Button

Згідно з народно-господарським планом розвитку мережі музичних шкіл на 1968 рік, виконком Дарницької райради депутатів трудящих постановив відкрити музичну школу на Русанівському масиві за адресою: бульвар О. Давидова, 14/1.
У 1989 р. школа переїхала в інше приміщення за адресою: вул. Ентузіастів, 5/1-а, де по теперішній час орендує 2-й поверх двоповерхового нежитлового будинку.
Плановий контингент закладу становить 201 учень.
У школі навчаються учні за фахом: фортепіано, скрипка, гітара, бандура, домра, баян, акордеон, кларнет, труба, валторна, ударні інструменти. Також працює образотворче відділення, групи естетичного виховання.
У закладі працюють два хори (молодших і старших класів); вокальні ансамблі; ансамбль скрипалів; ансамбль бандуристів; ансамблі гітаристів; ансамблі акордеоністів; ансамбль ударних інструментів.
ДМШ № 16 веде велику плідну концертно-просвітницьку діяльність у Дніпровському районі м. Києва та, особливо, на Русанівському масиві, за що була нагороджена багатьма грамотами, подяками за високий професійний та організаційний рівень проведення лекцій-концертів. Успішно працює Клуб юних музикантів.
За роки існування школа випустила 1000 учнів. Із них біля 100 стали професійними музикантами. Вони з успіхом працюють у вищих навчальних закладах мистецького спрямування, оркестрах і театрах м. Києва та за кордоном.
Відповідно до міських комплексних програм “Турбота” близько 30 дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, інваліди та сироти навчаються на пільгових умовах.
Директор – Людмила Олександрівна Сазоннік.
Адреса: 02154, м. Київ, вул. Ентузіастів 5/1-а, Дніпровський район.
Телефон: 295-24-42, 295-39-55

Share Button