Дитяча музична школа № 20 міста Києва

633
Share Button

Дитяча музична школа №20 заснована в 1970 році на житловому масиві Березняки Дніпровського району м. Києва. Першими учнями школи стали 65 дітей, яких навчали 10 викладачів.
Переважна більшість викладачів працює у школі понад 20 років. Щороку педагогічний колектив поповнюється випускниками Національної музичної академії ім. П. Чайковського, Київського інституту музики ім. Р. Глієра. Основи професійної майстерності, емоційної витонченості, художнього смаку та технічної досконалості формуються в атмосфері доброзичливості, вимогливості, відповідальності з боку викладачів, концертмейстерів, які є високопрофесійним спеціалістами.
За роки існування школу закінчили 2247 випускників. Щороку випускники школи вступають до спеціальних мистецьких навчальних закладів, поповнюють чисельні ряди учасників художньої самодіяльності. Багато випускників школи стали професійними музикантами, працюють у провідних національних мистецьких колективах, викладачами у дитячих школах естетичного виховання.
Плановий контингент закладу – 401 учень.
У школі навчаються учні за фахом: фортепіано, скрипка, альт, віолончель, гітара, бандура, домра, баян, акордеон, кларнет, гобой, флейта, саксофон, блок-флейта, вокал (естрадний).
У школі постійно функціонують та творчо розвиваються такі колективи: хор учнів молодших класів, хор учнів старших класів, вокальний ансамбль, ансамблі скрипалів, бандуристів, баяністів, гітаристів.
Вищеназвані колективи постійно набувають виконавського та сценічного досвіду, неодноразово брали участь та займали призові місця у конкурсах, оглядах, фестивалях, у концертах Київської дитячої філармонії та інших культурно-мистецьких заходах.
Постійно проводяться лекції-концерти учнів та викладачів із залученням у виступах провідних професійних музикантів України. Педагогічний та учнівський колективи школи ведуть концертну та культурно-просвітницьку діяльність у м. Києві та Дніпровському районі зокрема.
Директор – Валентина Петрівна Кравчук.
Адреса: 02152, м. Київ, вул. Бучми, 6, Дніпровський район.
Телефон: 550-20-75, 550-20-02

Share Button