Дитяча музична школа № 21 міста Києва

1129
Share Button

Дитячу музичну школу №21 було відкрито першого жовтня 1971 року на базі вечірньої школи загальної музичної освіти №14 у приміщенні школи-інтернату №10 по вул. Вакуленчука, 1.
З дня заснування школи і до цього часу керує школою Микола Андрійович Левицький.
В 1972 році школі було надане приміщення загальною площею 850 кв.м. за адресою Харківське шосе, 121/3.
Плановий контингент закладу – 430 учнів.
Сьогодні у школі навчаються учні за фахом: фортепіано, синтезатор, скрипка, віолончель, гітара, бандура, домра, баян, акордеон, балалайка, кларнет, гобой, флейта, саксофон, ударні інструменти, вокал (академічний та естрадний).
В школі діють учнівські колективи: хори молодших, середніх та старших класів, оркестр народних інструментів, ансамблі скрипалів та бандуристів.
За час існування школи свідоцтва про закінчення отримали більше 2000 випускників, з яких близько 300 стали професійними музикантами. В професійних мистецьких колективах працюють близько 50 викпускників. Педагогічну діяльність обрали Ковальчук С.М. (директор ДМШ №28 м. Києва), Полякова Н. С. (заступник директора ДШМ №2 ім. Михайла Вериківського м. Києва), 6 випусників працюють у рідній школі .
Викладачі школи виховали цілу плеяду переможців міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: Павло Фенюк – заслужений артист України, професор Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського: Марія Портнікова, Ганна Томасишин, Юлія Копилова, Олена Чернікова, Євген Баркалов, Вікторія Гуцул та інші.
За високі показники в роботі багато працівників школи відзначено Подяками і цінними подарунками Київського міського голови та голови Дарницької районної ради, Почесними грамотами Міністерства культури і туризму та Головного управління культури і мистецтв.
Адреса: Харківське шосе, 121/3, Дарницький район, м. Київ.
Телефон: 560-89-93, 564-62-13, 564-03-72

Share Button