Дитяча музична школа № 22 міста Києва

699
Share Button

Дитяча музична школа №22 була відкрита 1 жовтня 1971 року на підставі Рішення №1615 Виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 4 жовтня 1971 року та Наказу №111 по Управлінню культури Київського міськвиконкому від 12 жовтня 1971 року на базі вечірньої школи загальної музичної освіти №15. Їй було надано частину приміщення четвертого поверху загальноосвітньої середньої школи №196, яке одразу було перебудоване і пристосоване для занять із учнями музичної школи. Це приміщення, розташоване за адресою: вул. Зодчих, 22, є і сьогодні базовим. Школа має дві філії: ЗНЗ №287 і ЗНЗ №50.
Перший директор школи – Микола Іванович Ворона. Він очолював педагогічний колектив з першого жовтня 1971 року до кінця свого життя – 10 жовтня 1999 року.
Плановий контингент закладу становить 410 учнів.
Навчання здійснюється за фахом: фортепіано, баян, акордеон, гітара, домра, бандура, скрипка, саксофон, флейта, ударні інструменти, сольний спів (класичний та естрадний).
Творчі учнівські колективи успішно представлені у школі. Це хори старших і молодших класів, ансамблі бандуристів, флейтистів, гітаристів і гордість педагогічного колективу – оркестр народних інструментів.
Учні школи неодноразово ставали лауреатами міських, міжнародних та всеукраїнських конкурсів, стипендіатами міського голови.
За роки існування школу закінчили близько 2000 учнів, 295 випускників продовжили освіту у вищих музичних навчальних закладах, 48 з них обрали музику своєю спеціальністю; 25 – працюють у школі викладачами. Колишня випускниця школи Гончарова І. Б. 2000 року отримала звання “Заслужена артистка України”.
Загальна кількість нагород, які одержали педагоги школи – більше 350.
Викладацький колектив веде велику культурно-просвітницьку роботу. Фортепіанний дует викладачів Козловської Н. О. та Чайки Т. О – лауреати Міжнародних премій “Дружба” та ім. С. Гулака-Артемовського постійно бере участь у концертах у Вірменському та Грецькому товариствах, товариствах Українського музичного салону, Домі Європи, у концертах Українського музичного салону культурного центру України в Москві, у Московському будинку національностей. Гітарне тріо “ArdorFuerte” постійно виступає з концертами в Бєларусі.
Директор – Любов Василівна Герасимчук.
Адреса: 03194, м. Київ, вул. Зодчих, 22, Святошинський район.
Телефон: 405-83-44, 405-40-66

Share Button