Дитяча музична школа № 23 міста Києва

642
Share Button

Дитяча музична школа №23 була заснована на базі вечірньої школи загальної музичної освіти №17 першого серпня 1972 року. Розташовувалась школа у підвальному приміщені 9-поверхового житлового будинку за адресою: пр. 50-річчя Жовтня 10-а. Попри молодий вік школи, успішно працювали і виступали в концертах та конкурсах різного рівня такі колективи: хори старших та молодших класів під керівництвом Поривая В. А. У хорі молодших класів солістками були доньки Поривая В.А. – Ірина та Наталя, які у подальшому закінчили ДМШ №23 і стали естрадними співачками (Руся та Наташа Корольова). Також у школі діяв духовий оркестр під керівництвом Холоденка С. Б., ансамбль бандуристів (керівник – Вердієва Л. Г.), ансамбль домристів (керівник – Мельник Л. І.).
У 1991 році ДМШ №23 переїхала до двоповерхої будівлі за адресою 50 річчя Жовтня, 10-є, яка розташована в самому серці Микільської Борщагівки і стала базовим мистецьким закладом в Ленінградському районі.
Плановий контингент школи – 301 учень.
Навчання здійснюється за фахом: фортепіано, скрипка, арфа, баян, акордеон, гітара, домра, бандура, сопілка, кларнет, труба, тромбон, вокал (класичний та естрадний).
Діти віком від 4-х років мають можливість розвинути свою творчі здібності у підготовчих групах естетичного виховання. Кваліфіковані викладачі допомагають в заняттях з ритміки та хореографії, з індивідуального музикування (вибір інструменту за бажанням), знайомлять з музичною культурою, розвивають вокальні навички. Для підлітків, молоді та дорослих (без вікових обмежень) людей існує група естетичного виховання, де за навчальним планом музичної школи можна отримати музичну освіту.
У школі діють різноманітні концертні колективи: три хори (молодших, середніх та старших класів, хлопчиків), ансамбль бандуристів та вокалістів “Світанкові зорі”, ансамбль народних інструментів “Джерельце”, вокальний ансамбль української народної пісні, ансамбль “Веселі нотки”, ансамбль виконавців на духових інструментах.
За роки існування школа випустила більш ніж 1500 учнів. Вихованці школи продовжують своє навчання у професійних мистецьких закладах. Особливо приємно, коли наші випускники повертаються в лоно рідної школи викладачами. Вони гідно продовжують, традиції започатковані викладацьким колективом більше ніж 30 років тому. Директор школи Алла Ігорівна Анікєєнко, випускниця, яка повернулася в стіни рідної школи.
У концертній залі школи постійно діє “Музична вітальня”, в якій проводяться тематичні концерти-лекторії, зустрічі з різними творчими колективами навчальних закладів та установ культури міста Києва та області.
Концертні бригади школи ведуть активну шефську роботу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів мікрорайону та дітей дошкільних установ.
Високопрофесійну роботу викладачів школи неодноразово було відзначено Подяками Голови державної адміністрації м. Києва, начальника Головного управління культури і мистецтва, Почесними грамотами голови Святошинської районної державної адміністрації та цінними подарунками.
Адреса: 03162, м. Київ, пр. Леся Курбаса, 10-є, Святошинський район.
Телефон: 276-18-55

Share Button