Дитяча музична школа № 24 міста Києва

663
Share Button

Дитяча музична школа № 24, розташована на Лісовому масиві Деснянського району, відкрита у вересні місяці 1973 року за адресою. Також школа має філіал на базі загально-освітньої школи №23. Школа є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти, надає державні гарантії естетичного виховання, готує підгрунтя для занять художньою творчістю, а для більш обдарованих учнів – вибір професії в галузі культури та мистецтва.
Плановий контингент закладу – 305 учнів.
Сьогодні у школі учні навчаються за фахом: фортепіано, скрипка , гітара, бандура, домра, баян, акордеон, кларнет, труба, флейта, вокал (академічний).
Викладачі всіх відділів досконало володіють ефективними формами та методами організації навчально -виховного процесу, забезпечують високу результативність та якість своєї праці. Гордість школи – хор та ансамбль “Шкільний корабель” – лауреат Всесвітньої хорової олімпіади, багатьох міжнародних, міських конкурсів та фестивалей. Учні школи із задоволенням грають в оркестрі народних інструментів, ансамблі бандуристів, ансамблі домристів, баяністів, скрипалів.
За час існування школа підготувала більше 1000 випускників, з яких майже 200 стали професійними музикантами.
Викладачі та учні постійно звітують перед мешканцями мікрорайону, виступаючи з концертами, лекціями, бесідами.
Директор – Ольга Феодосіївна Євченко.
Адреса: 02166, м. Київ, вул. Академіка Курчатова, 19-а, Деснянський район,
Телефон: 518-27-00, 518-27-25
Філія – за адресою: вул. Путивльська, 35.

Share Button