Дитяча музична школа № 26 міста Києва

1176
Share Button

ДМШ №26 заснована в 1974 р.
Плановий контингент закладу – 335 учнів.
У школі діти навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, гітара, бандура, домра, баян, акордеон, балалайка, флейта, блок-флейта.
Протягом існування у школі творчо працюють такі учнівські колективи: оркестр народних інструментів, хори учнів старших та молодших класів, фольклорний ансамбль, ансамбль старовинної музики, вокальний ансамбль “Намисто”, хор хлопчиків, ансамблі скрипалів, віолончелістів, домристів, балалаєчників, баяністів, акордеоністів, гітаристів, бандуристів, флейтистів.
Учні школи є лауреатами міських, регіональних, районних, республіканських, міжнародних конкурсів, фестивалів, оглядів, відзначені творчими стипендіями Голови міської державної адміністрації та стипендіями Голови Шевченківського району.
Від часу заснування закладу випускниками школи стали понад 1000 учнів, з яких більше 100 обрали своєю професією музику. За період з 1974 по 2007 р. у школі працювали викладачами 12 колишніх випускників школи, випускниця Толокно С. Г. працює в НМАУ ім. П. Чайковського і в КДВМУ ім. Р. Глієера; 8 випускників школи працюють в ДМШ м. Києва, 18 продовжують своє навчання у вищих мистецьких навчальних закладах.
Викладачі школи підготували до видання ряд методичних та програмних збірників, які використовуються у роботі навчальних дитячих мистецьких закладів.
Окремо хочеться відзначити створення та активну творчу діяльність оркестру викладачів школи.
У рамках музичного лекторію для батьків та учнів проводяться лекції-концерти, присвячені ювілейним датам визначних діячів культури та композиторів – класиків, вечори обрядових українських пісень.
Директор – Тамара Петрівна Семченко.
Адреса: 04050, м. Київ, вул. Пугачова, 6/29, Шевченківський район.
Телефон: 483-75-79, 483-33-61

Share Button