Дитяча музична школа № 28 міста Києва

686
Share Button

Дитяча музична школа №28 відкрита 1 січня 1974 року на базі школи Музично-хорового товариства УРСР.
Школа розташована на базі трьох загальноосвітніх шкіл Печерського району: Кловського ліцею №77, Гімназії ім. Т. Г. Шевченка та Ліцею міжнародних відносин №51. Першим директором закладу була Сазонова Валентина Павлівна, яка очолювала школу протягом 29 років.
Плановий контингент школи становить 325 учнів.
Навчання провадиться з фаху: фортепіано, скрипка, віолончель, арфа, баян, акордеон, гітара, бандура, домра, кларнет, флейта, вокал, естрадне музикування.
У 2004 році відкрився філіал школи у Києво-Печерському ліцеї “Лідер” №171 , а з 2006 року – естрадний відділ. У 2007 року почала роботу експериментальна група з 2 до 5 років “Школа вундеркіндів”. Планується відкриття концертмейстерського відділу.
У школі сформовані та активно функціонують такі дитячі виконавські колективи: хор учнів старших та молодших класів, ансамблі народних інструментів, бандуристів, домристів, гітаристів, скрипалів, віолончелістів, камерний ансамбль та квартет піаністів.
За роки існування школу закінчило близько 1000 учнів. Колектив пишається багатьма з них: Невгодовська Зоя – викладає у вищій школі “Ханс–Айслер” – Берлін; Бойко Наталія – працює концертмейстером у Національній музичній академії України ім. П. І. Чайковського; Ковригіна Валентина – кандидат педагогічних наук, викладач музично-педагогічного факультету Полтавського університету; Кустовський Владислав – багаторазовий переможець Міжнародних конкурсів, нині викладач ДМШ №28; Пруднікова Олена – кандидат педагогічних наук, викладач Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського; Северинова Марина – кандидат педагогічних наук, викладач Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського.
У школі працюють колишні випускники: Кокарєва Наталія, Лисенко Ірина, Тернова Олена.
На сьогоднішній день школа налічує 34 лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. З 2004 року звітні концерти школи проходять в Колонній залі ім. М. Лисенка Національної філармонії України.
Незважаючи на те, що школа не має свого приміщення, колектив закладу на чолі з керівництвом працюють злагоджено, високопрофесійно, із залученням у практику музичного виховання всього нового та прогресивного,а також у повному взаєморозумінні та взаємозбагаченні з загальноосвітніми закладами, в яких розташована.
Директор – Світлана Миколаївна Сухомлинова.
Адреса: 01024, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 13, Печерський район.
Телефон: 253-93-35, 253-35-69.

Share Button