Дитяча музична школа № 36 міста Києва

2403

Дитяча музична школа №36 була відкрита 1 вересня 1977 року. Вона розташована на базі загальноосвітньої школи №245, має філію.
Плановий контингент школи – 251 учень.
Учні навчаються гри на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні, домрі, гітарі, бандурі, духових та ударних інструментах; співають у хорі та займаються академічним, естрадним та народним вокалом, грають в оркестрі. Крім того, у школі існує велика кількість ансамблів малих форм: фортепіанних дуетів, інструментальних тріо, квартетів, ансамблі гітаристів, скрипалів, баяністів та акордеоністів, духових інструментів тощо. У закладі працюють два хорових колективи: хор старших класів і хор молодших класів. Викладачі знаходять нові цікаві форми роботи з учнями. Вони з успіхом ставлять музичні казки, розвиваючи не тільки виконавські, а й артистичні здібності учнів.
Школа одна з перших у місті відкрила клас композиції. Серед учнів школи багато лауреатів міських, веукраїнських та мжнародних конкурсів юних копозиторів, твори яких були надруковані у збірках переможців конкурсів.
У школі існує клас гри на синтезаторі, який користується популярністю у учнів. Наші вихованці із задоволенням освоюють нові можливості електромузичного інструменту, який розвиває не тільки виконавські здібності, а й композиторські на новому сучасному рівні. Крім того, у них є можливість робити цікаве аранжування як класичних, так і естрадних творів.
Заслуговують на обливу увагу випускники школи. Велика їх кількість обрала музику своєю професією, і зараз вони з успіхом працюють в музичних школах, училищах, грають в оркестрах, співають у Національній опері, їх можна почути на радіо, побачити по телебаченню.
Наші успіхи були б неможливі без професійної, натхненної та наполегливої роботи викладачів. Завдяки їх самовідданій праці, учні школи регулярно стають лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів. Школа має тісні творчі зв’язки з музичними школами Франції. Учні та викладачи школи неодноразово з успіхом виступали у спільних концертах із французькими музикантами як в Україні, так і за кордоном.
Дитяча музична школа № 36 знаходиться у постійному розвитку. У найближчому майбутньому планується відкрити клас комп’ютерної композиції, ввести класи нових електромузичних інструментів, створити студію звукозапису, розширити міжнародні зв’язки, аби вихованці мали змогу отримувати музичну освіту на новому сучасному рівні.
Директор – Кугаткіна Олена Валентинівна.
Адреса: 04214, м. Київ, вул. Північна, 26, Оболонський район.
Телефон: 412-65-09, 411-30-41.
Філія: вул. Героїв Дніпра, 14-г