Дитяча музична школа № 38

2198

Дитяча музична школа №38 заснована у 1980 році. Вона розташована в мальовничому куточку Голосієво на житловому масиві “Теремки-2” у приміщенні у СЗШ №227 ім. М. Громова.
Плановий контингент закладу становить 250 учнів.
У школі учні навчаються за фахом: фортепіано, синтезатор, скрипка, бандура, домра, гітара, баян, акордеон.
Викладачі виховують дітей на кращих зразках зарубіжної та української класичної музики, учні виборюють призові місця на міських, всеукраїнських, регіональних та міжнародних конкурсах.
У школі працюють 7 великих колективів: хор старших класів, хор молодших класів, ансамбль бандуристів, ансамбль домристів, ансамбль баяністів та акордеоністів, ансамбль скрипалів молодших класів і ансамбль скрипалів старших класів.
Хоровий колектив, ансамбль домристів та бандуристів є окрасою не тільки школи, але й усього Голосіївського району. Ці колективи виступали на сцені Національної філармонії України та Національного палацу мистецтв “Україна”.
З  1981 року в школі постійно працює лекторій для учнів СЗШ №227 ім. М. Громова, який одразу набув популярності. Учнів та викладачів школи запрошують на концерти районна бібліотека, Національний музей народної архітектури, культури та побуту.
За роки свого існування школу закінчило понад 700 учнів. Багато з них стало професійними музикантами. Кілька випускників фортепіанного відділу працюють у рідній школі. Учні будуть пам’ятати тих, хто щедро дарував талант, тепло своїх сердець та впевнено вів їх просторою стежиною величного і прекрасного світу музики.
Директор – Захарченко Маргарита Євгеніївна.
Адреса: 03191, м. Киів, вул. Якубовського, 7-д, Голосіївський район.
Телефон: 250-02-26