Дитяча музична школа № 39

845

Дитяча музична школа №39 була відкрита у 1982 році на базі інтернату №4 для дітей з вадами зору. Школа розташована у власному приміщенні, яке складається з двох навчальних одноповерхових корпусів, що налічують чотирнадцять навчальних аудиторій та концертний зал на сто глядацьких місць.
Плановий контингент закладу – 175 учнів.
На сьогоднішній день у школі учні навчаються за фахом: фортепіано, скрипка, баян, бандура, гітара, вокал (академічний), труба, кларнет, саксофон, флейта.
ДМШ №39 – це єдиний позашкільний спеціалізований мистецький навчальний заклад у Пущі-Водиці. Крім своєї основної функції – естетичного виховання місцевих дітей – школа несе функцію соціального захисту дітей із обмеженими можливостями. Філіали школи працюють в інтернаті №4 для дітей з вадами зору, інтернаті №5 для сліпих дітей, інтернаті №21 для дітей із психоневрологічними відхиленнями.
Учні школи є постійними учасниками місцевих шефських концертів. Зокрема, вихованці школи постійно виступають у Будинку ветеранів, госпіталі для інвалідів Великої вітчизняної війни та інших місцевих закладах.
На жаль, ДМШ №39 на сьогоднішній день працює в дуже складних умовах, оскільки приміщення знаходиться в аварійному стані. Незважаючи на це, цікавість до музичної школи з боку місцевих мешканців постійно зростає. На сьогоднішній день контингент на 10 відсотків перевищує встановлений. Якщо районні та місцеві органи, яким підпорядкована школа, будуть сприяти вирішенню питання щодо приміщення закладу, у подальшому планується суттєве збільшення контингенту, відкриття в школі художнього та хореографічного відділів, і, як наслідок, – надання ДМШ №39 статусу школи мистецтв.
Директор – Черкова Наталія Дмитрівна.
Адреса: 04075, м. Київ, вул. Червонофлотська, 18, Оболонський район.
Телефон: 431-96-37