Дитяча Музична Школа № 4 ім. Д. Шостаковича міста Києва

1449
Share Button

Дитячу музичну школу №4 було відкрито у червні 1945 року як філію музичної школи №1. Спочатку вона знаходилась у приміщенні Київського будинку офіцерів як музичний заклад для дітей офіцерів-фронтовиків. Згодом школа отримала власне приміщення, а з 1976 року стала самостійним мистецьким закладом, якому присвоїли ім’я композитора Дмитра Шостаковича.
Школу закінчили більше 3000 випускників. Багато з них стали професійними музикантами та викладачами. Тільки в ДМШ №4 ім. Д. Шостаковича на сьогоднішній день працює 17 випускників закладу.
Серед випускників школи багато знаних музикантів: А. Зимовська та Л. Байрамова (лауреати міжнародних конкурсів), О. Каспрук (солістка Берлінської опери), Л. Пащенко (заслужена артистка України, солістка Національної опери України), Л. Хоролець (екс-міністр культури України), В. Соляник (лауреат міжнародних джазових конкурсів), Н. Пономарчук (диригент Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України) та багато інших.
Плановий контингент закладу – 325 учнів.
Сьогодні у школі учні навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, арфа, бандура, баян, акордеон, гітара, домра, труба, кларнет, саксофон, корнет, тромбон, флейта, сопілка, вокал (академічний).
У школі існує клас композиції.
Також в школі розвивається новий відділ гри на електро-музичних інструментах, який має досвідчених фахівців та аудиторії з сучасним оснащенням.
Директор – Алла Іванівна Войцеховська.
Адреса: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 5-а, Печерський район
Телефон: 285-40-58, 285-01-49, 285-01-50

Share Button