Дитяча музична школа №40

567
Share Button

Дитячу музичну школу №40 було відкрито першого квітня 1983 року на базі загальноосвітніх шкіл №143 та №231 по вул. Богатирській, 2-В. Контингент школи тоді становив 134 учні, а навчальний процес провадили 12 викладачів.
Школа і досі працює на базі ЗНЗ №231, орендує 13 кабінетів у післяобідні години, 3 кімнати знаходяться у повному розпорядженні закладу (кабінет директора, кабінет завуча та кабінет для занять на фортепіано). Також школа орендує 3 кабінети в ЗНЗ №285 (вул. Полярна,8-В), де має свою філію. Там працюють 7 викладачів, а контингент становить близько 100 учнів. Викладачі школи працюють у ЗНЗ №29 та №143. Колектив ДМШ №40 намагається підтримувати зв’язки з цими закладами, проводить спільні концерти до свят, займається просвітницькою діяльністю, набирає контингент учнів на базі цих шкіл.
Нині плановий контингент закладу – 251 учень.
У школі функціонують відділи: фортепіанний, оркестровий (духові та струнні інструменти), народних інструментів, вокальний і теоретичний.
Багаторічні традиції мають великі колективи й ансамблі, які дуже популярні серед учнів школи. Це, зокрема, ансамблі скрипалів, бандуристів, гітаристів і домристів, хор молодших і старших класів.
Сьогодні в авангарді школи – викладачі, які фактично з перших років працюють у колективі. Вони працюють творчо і натхненно, на їхню роботу рівняється молодь, яка починає педагогічну діяльність.
З часу відкриття школу закінчили більше 500 випускників. Багато хто з них продовжили музичну освіту, ставши студентами музичних училищ, а згодом і консерваторій. Більше 40 випускників вже здобули середню спеціальну або вищу освіту. Деякі з них почали працювати за фахом. Це Ларіонова Діана, нині викладач Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв (випускниця Бойко Н. К.), Ткач Юлія, також випускниця Бойко Н. К. – викладач музично-педагогічного коледжу, Моісеєв Олексій викладає в музичній школі м. Мюнхена (Німеччина) (випускник викладача Сокура О. Г).
Школа має Грамоти та Подяки Головного управління культури і мистецтв м. Києва, Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації. Колектив відмічався цінними подарунками від управління культури Оболонського району м. Києва.
Директор – Логінова Олена Василівна.
Адреса: 04212, м. Київ, вул. Богатирська, 2-в, Оболонський район.
Телефон: 413-32-81

Share Button