Дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо міста Києва

1459
Share Button

Дитячу музичну школу №7 було відкрито в серпні 1959 року. Спочатку у закладі функціонували лише чотири відділи: теоретичний, фортепіанний, струнний та народний. Поступово школа почала розширюватись, з’явився відділ духових інструментів. Багато з випускників саме цього відділу продовжили своє навчання в Київському державному вищому музичному училищі ім. Р. Глієра.
За роки існування школу закінчили понад 2500 учнів, з яких близько 400 стали професійними музикантами.
У 1985 році дитячій музичній школі №7 було присвоєно ім’я видатного українського композитора Ігоря Шамо.
Нині плановий контингент закладу – 451 учень.
Діти навчаються з фаху: фортепіано, скрипка, віолончель, арфа, гітара, домра, бандура, баян, гобой, валторна, кларнет, труба, тромбон, флейта, вокал (академічний та естрадний), синтезатор, композиція.
Велику увагу в школі приділяють колективному музиченню. Тут плідно працюють ансамблі акордеонів та баянів, струнні ансамблі, хор старших та молодших класів, а також два оркестри – оркестр народних інструментів та оркестр духових інструментів.
Учні школи стають дипломантами та лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Кращі з них отримують творчу стипендію мера.
Багато викладачів школи мають Грамоти та Подяки Міністерства культури України, міського Голови та Голови Солом’янського району.
Директор – Алла Костянтинівна Лойко.
Адреса: 03087, м. Київ, Чоколівський бульвар, 25, Солом`янський район.
Телефон: 243-22-60, 243-29-32

Share Button