Дитяча музична школа № 8 міста Києва

528
Share Button

Дитяча музична школа №8 була заснована у серпні 1960 року на базі загальноосвітньої середньої школи №155 за адресою вул. Артема, 5.
За 21 рік керівництва заслуженого працівника культури України Г. Н. Майстренка сформувався міцний високопрофесійний педагогічний колектив з великими потенційними можливостями. Школа отримала звання «Установа високої культури» та була нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури УРСР.
З 1987 р. школа знаходиться в одному із мальовничих куточків Києва – на пейзажній алеї біля Історичного музею на першому поверсі житлового будинку по вул. Велика Житомирська, 26-б.
Основним завданням закладу є естетичне виховання дітей та юнацтва, пошук обдарованих дітей та залучення їх до навчання, створення умов для їх творчого та інтелектуального розвитку і задоволення потреб у подальшому професійному визначенні.
Плановий контингент закладу – 320 учнів.
Навчання проводиться за фахом: скрипка, баян, акордеон, домра, бандура, труба, флейта, блок-флейта, саксофон, ударні інструменти, вокал (академічний).
У школі працюють оркестр народних інструментів, ансамбль скрипалів, хор молодших класів, тріо бандуристів.
Серед учнів школи є лауреати, дипломанти, переможці міських, всеукраїнських фестивалів та міжнародних конкурсів. Кращі учні отримують творчу стипендію Київського міського голови.
За 50 років роботи школу закінчили близько 2000 дітей, з яких понад 300 стали професійними музикантами. Школа пишається своїми випускниками, які працюють у вищих навчальних закладах України та за кордоном: Баринова І. О., Романова А. (КССМШ ім. Лисенка), композитор Вадим Ракочі (КІМ ім. Р. Глієра), Сікалова О.,
Омельченко Т. (НМАУ ім.П.Чайковського), Нехотяєва Н. (художній керівник Дитячої опери), викладачі школи
Овсянникова С. О., Лєбєдєва Н. Б., Ховрич О. Ю.; Хоренко Т. В. (Музична Академія у Сірії), Григоренко О. (Ново-Зеландський симфонічний оркестр), Вовченко В . (концертмейстер Королівської Академії танцю у Канаді), Жиляєва К. (Музична Академія у Німеччині), Кореневська А. (викладач у США), Власенко Л. (концертмейстер балету «Русский стиль» у Санкт-Петербурзі).
Плідно працюють у школі Овсянникова С. О., Лєбєдєва Н. Б., Ховрич О. Ю.
Школа проводить за участю учнів та викладачів велику кількість шефських концертів в районі.
Директор – Тетяна Володимирівна Івженко.
Адреса: 01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 26-б, Шевченківський район.
Телефон: 272-09-42, 272-09-05

Share Button