Дитяча музична школа № 9 міста Києва

351
Share Button

Дитяча музична школа №9 була відкрита у 1961 році. Спочатку заклад розташовувався у будівлі загальноосвітньої школи №79 (вул. Шота Руставелі). Нині школа працює у двох приміщеннях: центральний офіс знаходиться по вул. Дарвіна, 10 та у філія – у гімназії №117 ім. Л. Українки по вул. Лютеранській, 10.
Плановий контингент школи – 192 учні.
У школі функціонує 6 відділів та вечірнє відділення. Навчання ведеться за фахом: фортепіано, синтезатор, скрипка, віолончель, гітара, бандура, домра, альт, труба, тромбон, туба, флейта, саксофон, сольний спів.
У школі працює 36 викладачів та концертмейстерів, переважна більшість з них висококваліфіковані викладачі зі стажем роботи понад 20 років. Серед викладачів та концертмейстерів є нагороджені Почесними грамотами Міністерства культури, грамотами та відзнаками міської та районної райдержадміністрації, лауреати та дипломанти міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Чотири викладачі мають друковані методичні та навчальні посібники.
Учні школи щорічно беруть участь у міських конкурсах, фестивалях, оглядах, багато з них займають призові місця.
Всього за час існування школа випустила понад 1000 випускників. Випускники постійно вступають у мистецькі вищі навчальні заклади. Багато з них стали професійними музикантами та діячами культури. Серед них всесвітньовідома співачка, солістка Київської, Віденської опери, народна артистка України Вікторія Лук’янець; ведуча музичних програм Українського Національного радіо Олеся Білаш; В. Воронянська – солістка Чікагського симфонічного оркестру. Випускники школи викладають у Національній музичній академії України імені Петра Чайковського, Київському інституті музики імені Рейнгольда Глієра, музичних школах міста та за межами України.
Директор – Мар’яна Миколаївна Усенко.
Адреса: 01044, м. Київ, вул. Дарвіна, 10, Печерський район.
Телефон: 234-55-65

Share Button