Дитяча школа мистецтв №1

1056
Share Button

Київська дитяча школа мистецтв №1 була створена на базі дитячої музичної школи №17, що була відкрита у 1968 році в приміщенні студентського гуртожитку музичного училища імені Рейнгольда Глієра по вул. Дашавській, 22. Завдяки ініціативі та енергійним діям директора, заслуженого працівника культури України Євгена Каплюка (1979 – 2002 рр.) та колективу в 1986 році було побудовано нове сучасне 4-поверхове приміщення, спеціально спроектоване для першої школи мистецтв м. Києва.
Школа має свої династії: Л. Крупа-Твердохліб та її донька О. Твердохліб, В. Тюрін та В. Тюріна, Г. Озерова та І. Озерова, В. Кислинська та Г. Корнєва.
За роки існування в школі працювали і працюють викладачі, які відомі не лише в школі: Олександр Злотник – композитор, народний артист України; Юрій Василевич – заслужений артист України, керівник квартету саксофоністів Національної філармонії України; Юрій Черепов –блискучий артист і талановитий педагог, В. Тюрін – заслужений артист України, лауреат Міжнародної премії ім. Гулака-Артемовського. Поповнюється школа талановитою молоддю, – це Лауреати Міжнародних конкурсів: Бутько О. В., Корнєва Г. Г., Бродова М. М., Писанко А. В., Тюріна В. В.
Школа підготувала близько 1400 випускників. Багато з них обрали музику та образотворче мистецтво своїм фахом.
За роки роботи колектив приймав багато іноземних делегацій з Чехії, Угорщини, Словаччини, США, Німеччини, Італії, Франції, Туреччини.
Плановий контингент школи – 320 учнів.
Сьогодні у школі працюють відділення:
– музичне (фортепіано, скрипка, віолончель, баян, акордеон, бандура, гітара, флейта, труба, академічний вокал),
– художнє (рисунок, живопис, композиція, скульптура, графіка, батік, декоративно-ужиткове мистецтво).
Також працюють групи: «Еліта», «Пензлик», «Палітра», «Група естетичного виховання».
З учнями працює талановитий колектив професіоналів. Найбільшою нагородою для педагогів є досягнення їхніх учнів, які в юному віці демонструють свою майстерність на міських, районних та міжнародних конкурсах, фестивалях та художніх виставках. Використання світового досвіду та вітчизняних традицій формує творчий потенціал учнів школи.
Багато випускників школи стали митцями, професіоналами, лауреатами, але головним завданням є залучення до музики та образотворчого мистецтва якомого більшої кількості маленьких громадян.
Директор – Елла Євгеніївна Олефір
Адреса: 03058, м. Київ, вул. Генерала Тупікова, 29, Солом`янський район.
Телефон: 457-71-93, черг.: 457-71-75

Share Button