Дитяча школа мистецтв № 4

1096
Share Button

Дитяча школа мистецтв №4 була створена у 1991 році. Спочатку у ній діяло тільки музичне відділення. Але вже з наступного 1992 року почало працювати художнє відділення, а з 1997-го – хореографічне.
Школа має філію у мікрорайоні Бортничі.
Плановий контингент закладу становить 430 учнів.
Сьогодні у школі функціонують відділення:
– музичне (фортепіано, скрипка, арфа, баян, акордеон, бандура, гітара, домра, вокал академічний),
– хореоргафічне (класичний танець),
– художнє.
Також у закладі працює підготовче відділення.
У 1992 році ДШМ № 4 запровадила програму поєднання гуманітарно-естетичного виховання із загально-освітніми дисціплінами з поглибленим вивченням музики, хореографії, живопису. Також, однією з перших, школа почала проводити заняття на електромузичних інструментах (як додатковий інструмент).
У закладі працює хореографічний ансамбль “Білі лелеки”, який неодноразово брав участь у концертах у Палаці культури Україна, в Українському Домі, виступав на інших концертних сценах, має нагороди, дипломи.
Ансамблі малих форм існують з 1998 року. Це ансамбль домристів, гітаристів, домристів і гітаристів. Вокальний ансамбль неодноразово брав участь у концертах Київської дитячої філармонії, міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях, нагороджені грамотами та дипломами.
За часи існування школа випустила близько 1000 вихованців. На особливу увагу заслуговують випускники школи, які закінчили, або навчаються у вищих навчальних закладах і повернулись працювати викладачами до Alma mater.
У квітні 1995 року кращі учні та викладачі музичного відділення були у творчій поїздці по запрошенню регіональної консерваторії м. Анже (Франція). Концерти пройшли у консерсаторії та театрі м. Анже (Франція), у консерваторії м. Ангулем та концертному залі м. Ля Курон. У французьких засобах масової інформації був відмічений високий професійний рівень наших учнів.
Директор – Ружіцька-Акімова Людмила Іванівна
Адреса: 02068, м. Київ, вул. Ахматової, 5, Дарницький район.
Телефон: 562-54-94, 564-95-41,
Філія: м-р “Бортничі”, вул. К. Маркса, 7
Телефона: 564-84-02, 564-85-59

Share Button