Дитяча школа мистецтв № 5

906
Share Button

2 грудня 1996 року згідно з розпорядженням Мінської районної у м. Києві держадміністрації “Про реорганізацію дитячої музичної школи № 30 та дитячої художньої школи № 8” було відкрито дитячу школу мистецтв №5.
У 2004 р. школа отримала нове приміщення, що знаходиться в Оболонському районі за адресою: вул. Малиновського, 11-В.
Сьогодні це один із найкращих дитячих мистецьких навчальних закладів м. Києва.
Плановий контингент закладу становить 800 учнів.
У школі працюють відділення:
– музичне (фортепіано, скрипка, віолончель, альт, баян, акордеон, бандура, гітара, домра, балалайка, флейта, кларнет, труба, саксофон, тромбон, ударні інструменти, вокал академічний і естрадний, бас-гітара),
– образотворче,
– хореографічне (народний і сучасний танець).
Також у школі функціонує відділення загально-естетичного виховання, завданням якого є розвиток і виховання дітей з 4-річного віку. Тут діти вивчають українську, англійську мови, математику, музику, хореографію, рисунок.
У школі створені великі творчі колективи – лауреати міських, всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Добре відомими в м. Києві є хор учнів старших класів “Зорі Оболоні”, хор учнів молодших класів “Веселі дзвіночки”, малий симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, ансамблі скрипалів старших і молодших класів, ансамбль бандуристів “Музика землі”, хореографічний ансамбль “Джерело”, ансамбль народної музики викладачів школи.
За роки існування школа підготувала та випустила у творче життя понад 2000 випускників. Більше 250 з них продовжили своє навчання у вищих спеціалізованих мистецьких навчальних закладах України та за її межами. 8 випускників сьогодні працюють у рідній школі викладачами. Ряд вихованців школи – лауреати міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.
Школа має постійний великий контингент учнів та розвиває свою діяльність у різних напрямках, в тому числі і концертному. Тому, адміністрація закладу, його педагогічний колектив, учні та батьки сподіваються на побудову на території школи концертної зали з сучасним технічним обладнанням на 400–500 місць.
Хай не всі учні школи у майбутньому стануть відомими митцями, але є надія, що прагнення педагогів залучити їх до мистецтва допоможе дітям стати культурними, гуманними і духовно багатими особистостями.
Директор – Трач Анатолій Броніславович.
Адреса: 04212, м. Київ, вул. Малиновського, 11-в, Оболонський район.
Телефон: 464-84-28, 418-79-48

Share Button