Дитяча школа мистецтв № 6 імені Германа Жуковського

828
Share Button

Дитяча школа мистецтв №6 імені Германа Жуковського постала 1 червня 1998 року внаслідок реорганізації Дитячої музичної школи №6 імені Германа Жуковського і Дитячої художньої школи №6.
Власне дитячу музичну школу № 6 було відкрито 16 червня 1957 року за адресою: вул.Нова, 22 як перший професійний дитячий музичний заклад на лівому березі м. Києва. 1962 року школа переїхала у спеціально збудоване триповерхове приміщення за адресою бул. Верховної Ради, 15. У 1979 р. дитячій музичній школі № 6 було присвоєно ім`я композитора Германа Леонтійовича Жуковського. Дитячу художню школу № 6 було відкрито 1 жовтня 1980 року за адресою: Дарницький бульвар, 23.
Плановий контингент закладу становить 625 учнів.
Сьогодні у школі функціонують відділення:
– музичне (фортепіано, скрипка, віолончель, баян, акордеон, бандура, гітара, домра, флейта, кларнет),
– художнє (рисунок, живопис, композиція, скульптура, історія мистецтв; композиції виконуються в різних техніках, а саме: графіка, вітраж, мозаїка, вишивка, кераміка та комп’ютерна графіка),
– театральне,
– хореографічне (класичний і народний танець, гімнастика).
У школі працюють групи естетичного виховання, а також комплексні групи в яких діти мають можливість займатися хореографією, музикою та іншими видами мистецтв.
За час існування школи багато випусників здобули спеціальну середню та вищу освіту.
Учні школи постійно беруть участь у міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, де виборюють призові місця.
У школі працюють високопрофесійні викладачі. Зокрема більшість викладачів художнього відділення є членами Спілки художників України, крім педагогічної діяльності, працюють творчо і в різних галузях мистецтва, постійно беруть участь у художніх виставках в Україні та за її межами.
Директор – Кутняхов Микола Іванович.
Адреса: 02100, м. Київ, бульвар Верховної Ради, 15, Дніпровський район.
Телефон: 292-23-54, 292-20-44, 292-02-11

Share Button