Дитяча школа мистецтв № 7

916
Share Button

Дитячу школу мистецтв №7 було створено у лютому 1999 року шляхом реорганізації ДМШ № 25, яка у свою чергу була одним із основних навчально-виховних структурних підрозділів Міського мистецького навчального закладу “Натхнення”.
Основні напрямки діяльності закладу – пропаганда кращих досягнень національного та світового мистецтва, підвищення культурного рівня населення і насамперед дітей та молоді шляхом організації концертно-просвітницької та філармонічно – театральної діяльності.
Плановий контингент закладу становить 415 учнів.
У школі діють відділення:
– музичне (фортепіано, скрипка, баян, акордеон, бандура, гітара, домра, балалайка, флейта, кларнет, саксофон, труба, тромбон, ксилофон, вокал академічний і естрадний),
– художнє;
– хореографічне,
– театральне.
Також у школі відкрито відділи: естрадний та загально-естетичного виховання “Малятко”.
У закладі плідно працюють творчі дитячи колективи: хор молодших класів та старших класів “Радосинь”, естрадний оркестр “Планета”, фольклорний ансамбль, ансамблі балалаєчників, ударних інструментів, вокальний ансамбль “Сонечко”.
Школа пишається багатьма своїми випускниками, які пов’язали свій життєвий шлях з мистецтвом, вступаючи у професійні вищі та середні учбові заклади.
Під дбайливим та доброзичливим піклуванням викладачів-ветеранів школи випускники минулих років викладають в ДШМ № 7 та інших школах естетичного виховання м. Києва.
Багато учнів перемагають на міських, всеукраїнських та віжнародних конкурсах, фестивалях, беруть активну участь у концертах, виставках-оглядах образотворчого мистецтва.
Директор – Бусько Ольга Всеволодівна.
Адреса: 02232, м. Київ, вул. Данкевича,4-а, Деснянський район.
Телефон: 533-06-43, 533-34-92

Share Button