Дитяча школа мистецтв № 8

887
Share Button

Київську дитячу школу мистецтв № 8 було створено у січні 2001 р. шляхом реорганізації дитячої музичної школи № 19, яка існувала з 1970 р. Відтоді школу переведено в нове приміщення за адресою вул. Ф.Пушиної, 6
Плановий контингент школи становить 500 учнів.
На сьогоднішній день у закладі діють чотири відділення:
– музичне (фортепіано, скрипка, віолончель, баян, акордеон, бандура, домра, гітара, бас-гітара, електро-гітара, синтезатор, флейта, труба, ударні інструменти, академічний вокал, народний вокал та естрадний вокал),
– театральне мистецтво,
– хореографія,
– образотворче мистецтво.
Щороку учні школи беруть участь у численних міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях та отримують дипломи лауреатів і дипломантів, а також беруть активну участь у районних і міських конкурсах, фестивалях та концертах Київської дитячої філармонії. Учні закладу є стипендіатами Київського міського голови та голови Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації.
У школі створені ансамблі скрипалів, ансамбль бандуристів, вокальні ансамблі, естрадний ансамбль, хор учнів молодших класів «Райдуга», хор учнів старших класів, оркестр народних інструментів, хореографічні ансамблі «Криниченька» та «Веснушки».
На базі школи відкрито дитячу філармонію Святошинського району міста Києва.
У концертній залі школи проводяться: конкурси, фестивалі міського та районного рівнів, лекції-концерти, майстер-класи викладачів та студентів НМАУ ім. П.І. Чайковського, Інституту музики ім. Р.М. Гліера, виступають зірки мистецької еліти, народні та заслужені артисти України.
У фойе школи проходять художні виставки робіт учнів класу образотворчого мистецтва.
Виховну та професійну роботу з учнями проводять високо кваліфіковані спеціалісти з вищою освітою, викладачі-методисти, старші викладачі – справжні майстри своєї справи.
Випускники школи продовжують музичну освіту і вступають до вищих навчальних мистецьких закладів.
У школі проводиться велика навчально-методична робота (методичні розробки, відкриті уроки, відкриті академічні концерти), проводяться семінари по підвищенню педагогічної майстерності. Викладачі школи створюють навчальні посібники для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Зокрема відомі в Україні і широко впроваджені у навчально-виховний процес підручники по сольфеджіор Олени Афоніної («Сольфеджіо І-VІІІ класи»), робочі зошити з предмета “Українська та зарубіжна музичні літератури” Ірини Томасишин (укладач Програми з предмета музична література у співавторстві), «Дві фортепіанні збірки для початківців» Є. Волошиної, «Де бере початок пісня?» Л. Лабенська.
Викладачі і учні школи займаються активною громадсько-шефською роботою: проводять лекції-концерти, тематичні вечори для учнів загальноосвітніх шкіл та мешканців району, проводять творчі зустрічі з відомими митцями столиці.
Школу оснащено сучасними технічними засобами навчання, що дає змогу проводити уроки музичної літератури на високому рівні, з використанням CD та DVD дисків.
Адреса: 03142, м. Київ, вул. Пушкінська, 6, Святошинський район.
Телефон: 424-33-71

Share Button