Koktebel Jazz Festival запрошує

31
Share Button

Koktebel Jazz Festival запрошує на фестиваль Voloshin Jazz Weekend, котрий проходитиме 26 й 27 вересня у київському Домі освіти та культури «Майстер Клас»

Волошинська сцена, з якої 13 років тому в українському Коктебелі починалась істория Koktebel Jazz Festival, минулоріч перетворилася на окремий фестиваль!

Voloshin Jazz Weekend – це повноцінні концерти найкращих українських і європейських джазових команд, майстер-класи та джем-сейшени, спеціальні події. Незмінний куратор Волошинської сцени фестивалю – Олексій Коган.

Th_Maillard

Хедлайнерами Voloshin Jazz Weekend-2015 стануть Мариус Несет, котрого називають найкращим скандинавським саксофоністом від часів Яна Гарбарека, Phronesis – одна з найліпших джазових команд Великої Британії за версією Jazzwise и Mojo, а також французький композитор і піаніст Тьєррі Маяр, який виступить у складі свого тріо й представить альбом «Королівство Арвен (The Kingdom of Arwen)».

«Особливу увагу на Voloshin Jazz Weekend ми приділимо українському джазу, – розповідає президент фестивалю Лілія Млинарич. – Це не тільки питання патріотичності, а й об’єктивності. В Україні насправді чимало чудових джазових музикантів, чий талант визнано в Європі, та й у всьому світі. Nazgul Shukaeva Project, Viva Brazil та Urban Gypsy – ті музиканти, котрі на найвищому рівні представлять сучасний український джаз».

Спеціальним проектом нинішнього фестивалю стане відкрита сцена в Маріїнському парку Києва. Концепція Park Stage фестивалю Voloshin Jazz Weekend-2015 – це найкращий джаз із регіонів України. Майданчик працюватиме 26 і 27 вересня з 13 до 17 години. Вхід вільний!

За матеріалами прес-релізу

На фото Маріус Несет і піаніст Тьєррі Маяр

Share Button