Країна мрій-2015 запрошує до Львова

24
Share Button

Цими вихідними знаний в Україні та світі музичний етнічний фестиваль «Країна Мрій» пройде у місті Лева.

Вже втретє мистецьке дійство відбуватиметься на численних сценах та майданчиках Музею народної архітектури та побуту Львова «Шевченківський гай». Концерти та акції, що триватимуть упродовж двох фестивальних днів, пройдуть на Великій концертній сцені, а також Танцювальній галявині, Кобзарській майстерні та інших локаціях.

Традиційно «Країна мрій» презентує публіці, неперевершених українських виконавців. 10 жовтня у програмі дійства виступи гуртів «Дримба да Дзиґа», «ФлайzZza», «ROCK-H», «ТАРТАК» & «Астарта», «Веселі Вуйки». Наступного дня львів’ян матимуть змогу почути «Джалапіта», «Гич Оркестр», «КораЛЛі», «The DOOX», «ТНМК» & «Веселі Вуйки», «Йорий Клоц».

Нинішня осіння «Країна мрій» стане також феєричним сплеском вишуканої моди. 10 жовтня на майданчику Етно-fashion львів’яни побачать колекціїю«Дерево життя» від Оксани Сокол, виконану за мотивами давніх зразків. Свої роботи за інтерпретацією мотивів залішицького квіткового орнаменту у верхньому одязі для дорослих і дітей представить Анастасія Василик. Також відбудеться презентація колекції «Daughter and mother by Diana Yarysh» від Наталії Яриш і українського бренду «MURASHKA», який представлятимуть дизайнериIrina & Oksana Murashka.

Тож усіх, хто прагне доторкнутися до незбагненного чистого джерела автентики і краси «Країна мрій» запрошує до Львова.

За інформацією прес-релізу

Share Button