Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського

923
Share Button

Київську дитячу музичну школу №14 ім. Д. Кабалевського було відкрито у 1963 році спочатку як музичну дитячу школу №2 у Жовтневому районі м. Києва, в 1964 році реорганізовано у вечірню школу загальної музичної освіти №4. З 1967 року заклад функціонує як Київська дитяча музична школа №14.
1987 року школі було присвоєно ім’я композитора, педагога та громадського діяча, Героя Соціалістичної Праці Дмитра Борисовича Кабалевського.
Плановий контингент закладу – 450 учнів.
Сьогодні у школі навчаються учні за фахом: фортепіано, скрипка, віолончель, бандура, гітара, баян, акордеон, домра, балалайка, кларнет, саксофон, флейта, труба, вокал (академічний), образотворче мистецтво, цирк.
За роки існування школу закінчили 3000 учнів, більше ніж 350 з яких стали професійними музикантами.
Трьом випускникам школи присвоєні почесні звання: Роман Грінків – Заслужений артист України, доцент кафедри народних інструментів Національної музичної академії ім.Чайковського; Анатолій Гуральник – Заслужений артист України, завідувач кафедрою педагогічного університету ім. М. Драгоманова; Юрій Тертичний – Заслужений артист України. У свій час навчалася в школі і відома зірка американської та російської естради – Любов Успенська, піаніст, лакуреат численних міжнародних конкурсів Антоній Баришевський.
Високий професійний рівень підготовки учнів неодноразово підтверджувався призовими місцями у міських та регіональних (більш як 350 учнів), у Всеукраїнських (43 учня) та Міжнародних конкурсах (21 учень), у концертах Київської дитячої філармонії.
Багато викладачів школи мають Грамоти та Подяки Міністертва культури та туризму України і Міністерства культури СРСР, міського Голови та Голови Солом’янського району, відзначені урядовими нагородами та почесними званнями.
У школі працюють лекторії, клуби юних музикантів, дискотека, групи естетичного виховання молоді, групи по вивченню іноземної мови, музичних комп’ютерних програм, циркового та образотворчого мистецтв.
При школі функціонує Методичний центр, в якому ведеться робота по узагальненню професійного досвіду провідних викладачів школи.
У вересні 2008 року завершилася реконструкція школи з прибудовою репетиційної зали для циркового відділення.
Директор – Валерій Миколайович Троценко.
Адреса: 03126, м. Київ, вул. Івана Лепсе, 69, Солом`янський район
Телефон: 497-80-02, 497-72-08

Share Button