Музика за мир

123

28 квітня гостями Дому освіти й культури «Майстер Клас» будуть три молодих віртуози – Марія Нємцова (фортепіано, Росія–США), Віталій Ватуля (саксофон, Росія) і Артем Шишков (скрипка, Білорусь)

Музиканти познайомились під час спільної роботи у міжнародному благодійному проекті «Музика за мир», засновниками якого є Марія Нємцова і Віталій Ватуля. За перші три місяці 2015 року вони побували з безкоштовними концертами і майстер-класами в 13-ти країнах (в тому числі в Сербії та Косові, Палестині та Ізраїлі, Вірменії та Нагірному Карабасі, Грузії та Індії), де їхні заняття відвідало більше 500 юних музикантів.

Отже і нині артисти запрошують студентів музичних училищ та учнів музичних шкіл Києва на свої безкоштовні майстер-класи, які відбудуться 28 квітня о 15.00.
Цього ж дня о 20.00 у залі «Майстер Класу» музиканти дадуть концерт разом із київським камерним ансамблем «Артехатта». Гості запропонують вельми неординарну програму. В ній будуть і більш-менш відомі концерт для гобоя і скрипки Йоганна Себастьяна Баха (він прозвучить у супроводі «Артехатти»), фортепіанні інтермецо ор.119 Йоганнеса Брамса та скрипкова соната Е.Ізаї, і твори менш відомі широкій публіці – хасидська скрипкова імпровізація «Нігун» Ернста Блоха, Концерт-капричіо російського композитора Григорія Калинковича на тему славнозвісного 24-го каприса Н.Паганіні, але не для скрипки, а для саксофона з оркестром.

Вартість квитків 50 грн. Для пенсіонерів та учнів музичних шкіл та училищ — безкоштовно.

Принагідно:
Марія Нємцова – лауреат міжнародних конкурсів, випускниця Московської державної консерваторії, закінчила аспірантуру в лондонському «Royal College of Music» і отримала звання «Master of Arts» у консерваторії Trinity Laban в Лондоні, успішно виступала на найпрестижніших майданчиках світу, таких як «Carnegy Hall» в Нью-Йорку, «Wigmore Hall» у Лондоні та NCPA в Пекіні.
Віталій Ватуля – лауреат міжнародних конкурсів, соліст санкт-петербурзького «Дому музики». Закінчив аспірантуру Російської академії музики імені Гнесіних, з 2013 року артист Yamaha, справедливо вважається одним із найперспективніших саксофоністів Росії.
Артем Шишков – лауреат міжнародних конкурсів, серед яких Конкурс королеви Єлизавети у Брюсселі. Учасник берлінського Lipkind Quartet, часто називається в пресі «найкращим молодим скрипалем Білорусі».