Ella-1

25 квітня концертом «Dear Ella. Happy Birthday» українська джазова вокаліста Аніко Долідзе та чернігівський біг-бенд «Land Forces Jazz Orchetra» відзначать 99-й День народження славетної Елли Фіцджеральд.

Елла Фіцджеральд – постать у світі джазу, яку не потрібно представляти. Її творчість – скарб ХХ століття, а здобутки у розвитку вокалу і до нині є еталонними. Природа подарувала Еллі неймовірний голос та потужну внутрішню енергію. Це й забезпечило співачці довічну славу, шану колег по музичному цеху та любов мільйоів прихильників.

До Елли тягнулись як шанувальники так й інші артисти. Це дало змогу спробувати себе у різних жанрах та вокальних амплуа. Її співпраця з іншими видатними музикантами подарувала світу безсмертні хіти та десятки альбомів.

1У програмі «Dear Ella. Happy Birthday», яку Аніко Долідзе вже презентувала 19 листопада минулого року, прозвучать всесвітньо відомі композиції Елли Фіцджеральд в оригінальному аранжуванні Каунта Бейсі, Дюка Еллінгтона та Чіка Веба. Для справжніх шанувальників джазу буде приємно почути також мало відомі, але музично надзвичайно цікаві пісні з репертуару великої артистки.

Приготуйтесь поринути у глибокі відверти емоції та насолоджуватись чарівним джазом.

Початок о 20:00, місце проведення Caribbean Club.

За інформацією прес-релізу