druga-rika

Гурт презентував нове відео на трек «Секрет» і анонсував київський концерт на підтримку альбому «Піраміда»

«Друга Ріка» повернулася зі всеукраїнського туру на підтримку альбому «Піраміда» із гучним анонсом і новим відео. Кліп на композицію «Секрет» вони зняли у перерві між концертами в Одесі та Миколаєві. Зйомки пройшли на березі Чорного моря.

«Секрет» – трек із сьомого за рахунком лонгплею команди. Це особиста історія фронтмена гурту Валерія Харчишина та один із найскладніших треків їхньої нової платівки. Музику до пісні було написано роки тому, але дібрати слів ніяк не вдавалося.

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»: «Я не знаю чи повинні люди ділитися секретами, але розповідають їх усі. Або ж багато хто з нас. Напевно, так ми всі економимо на психіатрах. У мене небагато секретів. Швидше за все, один, та й того немає. Він би виник, якби мені вдалося домовитись із Богом. Адже пісня – це розмова з Ним».

У роботі над новим відео команда повернулася до Ані Бурячкової, з якою раніше було відзнято кліп на трек «Ти Є Я». Завдання перед режисеркою постало справді непросте – передати емоції на межі, де відчай зустрічається з надією. Той стан людини, коли вона готова на все, тільки б допомогти близьким.

Локації та пейзажі навмисно шукалися невпізнанними – тому вибір припав на прибережну зону Чорного моря. І тут на секретні зйомки обрушилася буря та шторм. Половину з локацій затопило. З одного боку, це ускладнило робочий процес. З іншого, за словами режисерки, додало правильної атмосфери. Природа перемагала, як у кадрі, так і поза ним.

Аня Бурячкова, режисерка відео на трек «Секрет»: «Мені дуже хотілося винести історію у якусь альтернативну реальність. Таким чином поставити запитання: якщо не ми, то хто? Наші герої живуть у постапокаліптичному світі та, ймовірно, вони – одні з усіх уцілілих. Як ви почуватимитесь, коли ваш єдиний друг, дивом знайдений, – остання дитина на планеті?»

Від сьогодні переглянути відео можна на офіційному YouTube-каналі гурту. Першими ж його мали змогу побачити фани під час квартирника в київській оранжереї на ВДНГ. У рамках нього «Друга Ріка» зіграла в акустиці композиції із нового альбому «Піраміда» та анонсувала великий концерт – «Зелений театр», 14 червня 2018.

За матеріалами прес-релізу