george-ots

5 квітня о 18.15 у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться прес-підхід, присвячений прем’єрі моновистави «Георг Отс». Запрошуємо приєднатися до події!

«Георг Отс» – вистава про видатного, але зараз майже забутого естонського оперного співака радянських часів Георга Отса в оригінальній інтерпретації режисера-постановника Олександра Білозуба та соліста Національної оперети, автора тексту – Дмитра Шарабуріна.

Георг Отс мав беззаперечний хист зачаровувати ліричним баритоном, легко і віртуозно виконуючи як естрадні хіти, так і складні оперні арії. Кумиром мільйонів і живою легендою його зробила роль Містера Ікс в екранізації оперети Імре Кальмана «Принцеса цирку».

У 1950–1970-х роках його платівки були майже в кожному будинку. «Коли ми ставимо стару вінілову платівку, то крізь шум і тріск до нас доносяться голоси великих людей із далекого минулого. На сцені оперети ми спробуємо відтворити цю унікальну ретро-атмосферу, повернути Георга Отса з минулого в сьогодення і показати невідомі сцени з його життя», – розповідає Олександр Білозуб.

В репертуарі Отса були партії з найкращих оперет, які сьогодні йдуть у театрах усього світу, в тому числі й у Національній опереті України: «Циганський барон» Йоганна Штрауса, «Весела вдова» Франца Легара, «Графиня Маріца» Імре Кальмана, «Цілуй мене, Кет!» Коула Портера.

«Ця вистава – данина пам’яті блискучому співакові, тому прозвучать його найвідоміші арії, оперети і пісні у виконанні талановитого вокаліста Дмитра Шарабуріна», – підкреслює постановник.

Спікери: генеральний директор – художній керівник театру – народний артист України Богдан Струтинський; режисер-постановник, сценограф, художник костюмів та автор сценарію – заслужений діяч мистецтв України Олександр Білозуб; музичний керівник – Сергій Дідок; виконавець – заслужений артист України Дмитро Шарабурін.

За матеріалами прес-релізу