oleksiy-kogan

Коли рік тому, у липні 2019-го, Jazz in Kiev Band & Laura Marti вперше виступили на одному з найпопулярніших концертних майданчиків Чернігова – у затишному дворику обласного філармонійного центру, підкоривши любителів джазу – «музики вільних людей», натхненник колективу Олексій Коган пообіцяв обов’язково повернутися на цю маленьку сцену, яка так припала музикантам до душі

Сказано – зроблено! Нещодавно, 7 серпня у дворику філармонійного центру глядачі знову занурились у світ «Джазових історій з Олексієм Коганом», а музику їм знов дарував Jazz in Kiev Band (Артем Менделенко – саксофони, Михайло Менделенко – гітара, Володимир Камінський – клавішні, Валерій Волков – ударні та, звичайно, Олексій Коган – бас) і чарівна співачка Лаура Марті.

Кожен із музикантів Jazz in Kiev Band – ім’я на джазовій сцені. Лідер колективу Олексій Коган, який об’єднав найкращих джазменів країни, вже не одне десятиліття є провідником, головним популяризатором джазової культури в Україні: виконавець, продюсер, організатор мистецьких заходів, радіоведучий. Разом із колективом – Лаура Марті, вокалістка, яка володіє широкою палітрою джазового співу (шістьма мовами!), до того ж є авторкою музики й текстів пісень.

Представляючи колег публіці, керівник джаз-бенду «BissQuit» Дмитро Теребун підкреслив: вони творять історію українського джазу.

«Джазові історії», представлені чернігівцям, – це смачна суміш розповідей неперевершеного оповідача Олексія Когана, класичного джазу, латино, фанку і соулу. Сказати, що Jazz in Kiev Band і Лаура Марті підкорили глядачів – не сказати нічого. Запальні бразильські ритми і джазові стандарти, африканські теми і блюз – кожен номер на сцені ставав подією. На дві з половиною години музиканти і слухачі просто стали єдиним цілим, відчуваючи енергетику один одного і джазу – музики, що єднає.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм

Від редакції інтернет-журналу «Музика»: Після Чернігова Лаура Марті відвідала місто Дніпро, де взяла участь у заходах фестивалю «Джаз на Дніпрі-2020».