«Jazz-куліса vol. XIV»: «BissQuit» і Анастасія Міляєва

182

1 серпня затишний дворик Чернігівського філармонійного центру. «Jazz-куліса vol. XIV» джаз-бенду «BissQuit» за участю Анастасії Міляєвої – перший концерт після введення обмежувальних заходів, пов’язаних із карантином

Так, глядач скучив за живим спілкуванням з артистом. А артист іще більше скучив за публікою, для якої він, власне, і творить.

Аудиторія сприйняла «Jazz-Кулісу vol. XIV» із захватом. І «винні» в цьому не тільки «посткарантинні» фактори. Кожен концерт у рамках творчого проєкту «Jazz-куліса» – це завжди експеримент на межі. «Ми відштовхуємося від того, яку б музику хотілося грати саме нам, – підкреслює куратор циклу, кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун. – “Jazz-куліса” – це наша творча лабораторія, пошук. І кожен музикант “BissQuit” причетний до цього процесу».

Чотирнадцята «Jazz-куліса» стала мистецькою подією. Музиканти «BissQuit» Дмитро Теребун (бас, контрабас), Нікіта Гірня (саксофони, кларнет), Володимир Балаба (труба), Олександр Воробйов (клавішні), Сергій Галамага (гітара), Артем Рей (ударні) залучили до співпраці молоду, але вже добре знану чернігівцям співачку Анастасію Міляєву – талановиту й перспективну вокалістку. «На початку літа мене запросили до цчасті у проєкті, – каже Анастасія. – Так, джаз співати складно. Але якщо ти відчуваєш його, якщо тобі подобається ця музика, то хочеться передати свої емоції глядачеві».

До програми «Jazz-куліса vol. XIV» увійшли вже відомі шанувальникам колективу композиції його учасників, а також авторські обробки сучасних джазових творів. Майстерність так вразила слухачів, що музикантів не відпустили зі сцени без виконання на біс.

Провів програму Олександр Лаптій. Сценічне рішення забезпечив Артем Сиворакша, світло – Олександр Єрмаков, а звук – Сергій Сорокін.

Прес-центр обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм