Київська дитяча музична школа № 37

1121

Рішення про створення Дитячої музичної школи №37 було прийняте Київською міською Раою народних депутатів 7 серпня 1978 року (за номером 1134). Її було відкрито у приміщенні загальноосвітньої школи №219 за адресою Оболонський проспект, 2-Б.
Нині плановий контингент закладу становить 255 учнів.
Сьогодні у школі навчаються учні за фахом: фортепіано, скрипка, альт, бандура, домра, гітара, баян, акордеон, флейта, сопілка, саксофон, композиція, вокал (академічний).
У закладі розвинене музикування, функціонують дитячі творчі колективи: струнний оркестр, ансамблі бандуристів, домристів, баяністів та акордеоністів, ансамблі малих форм. З 2000 року в школі успішно працюють хор хлопчиків “Котигорошко” та вокальний ансамбль “Маків цвіт”.
Крім дитячих творчих колективів у школі діють інструментальні та вокальні ансамблі викладачів, які з успіхом виступали у багатьох конкурсах та концертах району, міста.
Завдяки високопрофесійній творчій роботі викладачів, учні школи є постійними учасниками та переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Ряд учнів були володарями творчих стипендій Київського міського голови та голови Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації.
Крім того, школа проводить велику просвітницьку роботу в районі. Це концерти з бесідами про музичне мистецтво в загально-освітніх школах; концерти, присвячені державним святам для громадськості району, які користуються популярністю серед населення.
Чимало випускників школи обрали музику своєю професією, закінчили вищі навчальні заклади і працюють в галузі культури і мистецтва в різних містах України та за її межами.
Директор – Здоренко Надія Іванівна.
Адреса: 04205, м. Київ, просп. Оболонський, 2-б, Оболонський район.
Телефон: 419-93-55, черг. 419-27-14