incomer

Робота над піснею тривала близько півтора року, для нас вона – не тільки результат, але й досвід. Вона з тих плодів, що мусять дозріти під дбайливим наглядом.

Початок роботи над композицією був до певної міри викликом собі, починаючи від демо і триваючи через пошук звука, саунду, потрібного настрою і внутрішніх відчуттів аж до завершення запису та обробки.

Олександр Мосесов (бас-гітарист): «Дуже складна за відчуттями композиція. Викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій, чесно вам скажу – легше бути в цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя, усіх наших невтілених надій, руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек в люди, коротше кажучи. Було цікаво працювати над ним, поєднати наше “кінематографічне” звучання із деякими мейнстрімовими фішками, шукати натхнення серед музичних жанрів, у бік яких раніше ми навіть і не дивились».

Хочеться висловити вдячність Дарії Туріній, яка побувала на кількох сесіях запису і не лише хороших порад підкинула, а й збагатила своїм вокалом кульмінацію пісні.

Також дякуємо Дарії Личко за допомогу в арт-оформленні синглу. Обкладинка, як і весь трек, трошки відгонить вінтажністю й футуризмом і дрібкою оптимізму, який присутній, попри мінорне звучання.

Гліб Кухарук (вокаліст): «Чесно, не пам’ятаю, як виникла назва, але слово “jelly” в основному виражало ідею треку, яку можна перефразувати як “пошуки підтримки при потопанні в собі”. “Желе” у даному випадку – це така психологічна субстанція, яка неминуче живе в кожному і топить у собі його прагнення до життя. У сюжеті пісні є так звана “персона-герой”, покликана звільнити (або принаймні послабити) страждання головного героя. А слово “hectic” самотужки винирнуло з контексту, аби додати ще більшої нестійкості. Його можна перекласти як “неспокійний”, “гарячковий”, є і більш моторошне трактування як “туберкульозний”. Тут є деяке співставлення із сучасним ритмом життя, метушливим, у якому ми й потопаємо, як у желе, не встигаючи насолодитися прекрасними миттєвостями. Так з’явилося наше “hectic jelly”, або ж “гарячкове”, “нестабільне желе”, – зрозуміти можна по-всякому. Словосполучення мені так сподобалося, що навіть думав так назвати реформований колектив, але ідею відкинули через складність назви. Ну, і, звичайно, ця фраза красується у кожному приспіві, як “гасло”».

Сингл «Hectic Jelly»:
https://www.youtube.com/watch?v=pyySiyfZTS4

 

За матеріалами прес-релізу