Львівський органний зал розпочинає різдвяно-новорічний сезон

79

Грудень буде повен сюрпризів. Концерти в рамках Органного фестивалю «Музика і війна», різноманіття програм, творів і виконавців з усіх куточків нашої країни. Безумовно чудовий настрій, що створять святкові концерти органної та камерної музики на сцені Львівського органного залу

Нагадуємо! З 25 листопада до 18 грудня у Львові триватиме Органний фестиваль «Музика і війна», у якому візьмуть участь 17 виконавців з усієї України. Ця масштабна подія проводиться щороку. Метою нинішньої акції стало проголошення того, що мистецтво в часи кризи може підтримати тих, хто цього потребує.

Від 1 грудня на відвідувачів чекає 15 концертів органної музики й 16 виконавців із різних міст України. Валерія Балаховська, Володимир Кошуба, Ірина Калиновська, Ірина Харечко (Київ), Станіслав Калінін (Харків), Світлана Бардаус (Чернівці), Олена Удрас (Одеса), Наталія Молдован (Хмельницький), Ольга Чундак і Наталія Лендєл (Ужгород), Петро Сухоцький (Луцьк), Світлана Позднишева, Олена Мацелюх, Марк Новакович, Віталій Дворовий, Сергій Павлів (Львів).

У рамках фестивалю в Галереї Органного залу спільно з центром «ЯМаріуполь» експонується виставка малюнків «Маріуполь. Діти» учнів Маріупольської школи мистецтв, релокованої до Львова з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.

14 грудня охочі матимуть можливість почути містичні симфонічні полотна Шуберта, Ліста й Брукнера, які захоплюють красою, у виконанні Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії. Дириґент – Іван Остапович.

Друга половина грудня означає свято. День Святого Миколая, Різдво, Новий рік. А там ще й перемога не за горами. Тож святкуймо разом!

Улюблені програми музики Вівальді «Пори року». 21 і 28 грудня у дуеті органа та скрипки почуємо всі настрої сезонів від великого італійського композитора.

22 грудня подаруйте собі казку разом із симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії, віджеєм Євгеном Червоним і музикою Едварда Гріга на симфонічному відеошоу «Пер Ґюнт».

23, 24 й 25 грудня в Органному залі звучатиме «Різдвяна органна музика». Перші два концерти зіграє органіст із Києва Володимир Кошуба. А на самісіньке Різдво чекаємо на солістку нашого органного залу Надію Величко.

30 грудня почуємо улюблені колядки та святкові твори у виконанні Львівського муніципального хору «Гомін» та органістки Світлани Позднишевої. Підспівувати дозволено!

А перед самим Новим роком, 31 грудня о 15:00 готуємось святкувати разом із солістами Органного залу та хором «Гомін», які створять теплу, по-справжньому сімейну атмосферу.

За інформацією пресрелізу