O-Fest-А1_18-obr-zm

9 та 10 червня проходитиме VI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест»

Фестивальні локації розташовуватимуться вдень у м. Бучі (міський парк), а ввечері – на Співочому полі в Києві та на сцені театру оперети.

«О-Фест» – єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери – шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу. Київський національний академічний театр оперети є його співорганізатором. Театр, очолюваний Богданом Струтинським, – завжди у центрі актуальних подій української культури.

«Цьогоріч відбудеться шостий “О-Фест”, – розповідає Богдан Струтинський. – Для театру оперети він важливий тим, що дає насамперед художнє і професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії співаків різних вокальних шкіл із різних країн. А для глядачів – це прекрасне шоу та святковий настрій!»

Богдан Струтинський

Почесними гостями фестивалю уже традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури й мистецтва. А на сценах виступатимуть провідні солісти світових театрів і молоді артисти, дебютанти великої сцени. Творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

У програмі фестивалю презентуватимуться класичні твори, звучатиме джаз, поп-рок, сучасна електронна музика, багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імерсивний квест. На локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, експонуватимуться сучасні арт-проекти й художні виставки. Відбуватимуться витончені кулінарні дегустації і дитячі розважальні програми.

Квитки на міжнародні гала-концерти «О-Фесту» можна придбати у касі та на сайті театру оперети й у театральних касах Києва.

Вхід на всі інші події фестивалю, що проходитимуть на Співочому полі Києва та у Центральному парку Бучі – безкоштовний.

За матеріалами прес-релізу