opera-theatre.interiors

1 серпня Одеська національна опера розпочала роботу. Почалися репетицiї і затверджено репертуар на серпень, який складатиметься з концертних програм і вистав, що не потребують великого складу оркестру та хору

8 серпня театр відчинить двері для глядачів! (Репертуар серпня можна переглянути на сайті: www.opera.odessa.ua/ua/repertuar/potochniy-repertuar/)

Важливо, що у серпні вистави розпочинатимуться о 19 годині та проходитимуть без антракту.

Згідно з постановою КМУ № 641 установа працюватиме з обов’зковим дотриманням усіх вимог санітарної безпеки: масковий режим, температурний скринінг, дистанція не менше 1,5 м, регулярна дезінфекція приміщення.

8 й 9 серпня на глядачів чекають яскраві концертні програми «Vivat, Театр» і «Музика Кохання» із найвідоміших музичних шедеврів у виконанні провідних солістів та оркестру театру під керівництвом головного диригента В’ячеслава Чернухо-Воліча й диригентів Ігоря Чернецького, Маргарити Гринивецької, Ігоря Шаврука, Віталія Ковальчука.

Також у репертуарі серпня – програма «Хіти світового кіно», опера Джоаккіно Росіні «Севільський цирульник» (концертне виконання), вечір хореографічних мініатюр «Перлини світового балету», балети «Крик», «Кармен-сюїта», «Шопеніана», «Жизель».

Запрошуємо разом відсвяткувати День Незалежності України – творчий колектив готує особливу імпрезу. І ще дві знакові події очікують на шановальників театру в серпні – незабутні концертні вечори за участю зірок світової оперної сцени Віталія Білого і Юрія Міненка.

За інформацією прес-релізу