tykha-molytva-post

У Львівській філармонії пройшла така потрібна сьогодні «Тиха молитва»

Особлива камерна подія – концерт «Тиха молитва» відбувся в неділю 14 січня. Він став подорожжю у світ внутрішньої гармонії та духовності, й повний Концертний зал імені Станіслава Людкевича засвідчив це.

Від найперших звуків гобоя до останніх акордів фортепіано у майстерному виконанні солістів – піаністки Віоліни Петриченко та гобоїста Степана Сивохіпа за підтримки оркестру «Віртуози Львова» і магічного тембрового багатства хору «Gloria» під орудою диригента Володимира Сивохіпа, який і модерував концерт, слухачі пережили неповторні емоції катарсису.

Родзинкою вечора була музика наших сучасників. Прозвучала премʼєра твору «Music for Anngel» львівської композиторки Богдани Фроляк. Він має глибоку присвяту двом Аннам, які вже стали ангелами – видатній українській композиторці Ганні Гаврилець та Анні Пилатюк, молодій львівській піаністці.

Довершило імпрезу небесно піднесене звучання хору «Gloria» в композиціях Еріка Вітакера та вишукане поєднання фортепіано і струнних в постлюдіях Валентина Сильвестрова.

Відеозапипс: https://www.youtube.com/watch?v=f4kcTs5EN_s

За інформацією пострелізу

Фото Івана СТАНІСЛАВСЬКОГО