Відкрито прийом заявок на участь в Одеському міжнародному конкурсі скрипалів-2021

316

Одеський міжнародний конкурс скрипалів відбудеться в Одесі у період з 7 до 13 травня 2021 року. Конкурс буде присвячений 150-річному ювілею видатного педагога Петра Соломоновича Столярського

Перші два тури прийме Одеська національна музична академія імені Антоніни Нежданової, а фінал пройде в Одеській обласній філармонії у супроводі Національного одеського філармонійного оркестру під керівництвом маестро Хобарта Ерла (США).
Взяти участь можуть скрипалі будь-яких країн у віці не менше 16 і не більше 28 років на момент відкриття конкурсу (7 травня 2021 року).

Прийом заявок і відеоматеріалів відбірного туру відкритий до 15 січня 2021 року. Заявку необхідно заповнити на офіційному сайті Конкурсу (www.odesacompetition.com) та надіслати за адресою: info@odesacompetition.com. Імена конкурсантів, які пройшли відбірний тур, будуть оголошені не пізніше 7 лютого 2021 року.

У складі журі: Валерій Соколов (Україна, голова), Андрій Бєлов (Німеччина), Давид Вонг (Китай), Олексій Семененко (Україна), Данило Австрія (Німеччина), Андрій Мурза (Україна), Алісса Маргуліс (Німеччина), Хобарт Ерл (США), Діана Тищенко (Німеччина).
За підсумками конкурсу будуть вручені три грошові премії, а також скрипка видатних українських майстрів кремонської школи – Мирослава і Ореста Пуцентели.

Детальніше про умови Одеського міжнародного конкурсу скрипалів можна дізнатися на сайті конкурсу, а також на сторінках в Facebook (https://www.facebook.com/odesacompetition) і Instagram (https://www.instagram.com/odesacompetition/).

За інформацією пресрелізу