Оновлений склад – і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру «Jazz-Куліса» ще раз підкреслює: «Джаз – музика вільних людей!» Це гасло під час війни як ніколи актуальне
3 грудня джаз-бенд «BissQuit» представив глядачам нову програму «Jazz-Куліса vol. XVII», до якої увійшли як твори учасників колективу, так і класика джазу – авторські обробки відомих композицій. Традиційно публіка розташувалася на сцені поруч із музикантами – в одному творчому просторі.
Від попередньої «Jazz-Куліси» минуло досить багато часу. Шанувальники не просто скучили за «живим» джазом у філармонійному центрі – вони прагнули і отримали відчуття свободи самовираження в музиці, таке необхідне у нинішній надскладний час.
У проєкті «Jazz-Куліса vol. XVII» у складі «BissQuit» виступили Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Антон Шатило (саксофони), Олег Богуш (клавішні), Сергій Галамага (гітара), Олександр Александров (бас), Данило Корінь (ударні).
Програма «Jazz-Куліси vol. XVII» була дуже насиченою і різноплановою. Як зазначають музиканти, вона увібрала все те, що визначається словом «джаз». Так, традиційний джаз був представлений «Stablemates» Бенні Голсона, сучасний – «Song Song» Бена Вендела, латин – «Songo Mikele» Дейва Векла, балади – «It Never Entered My Mind» Річарда Роджерса, ф‘южн – «The Settlement» Логана Річардсона… Звучала і авторська музика Володимира Балаби.
У реалізації проєкту музикантам «BissQuit» допомагали Сергій Сорокін (звук), Олександр Єрмаков (світло), Артем Сиворакша (сценографія), Оксана Османова (відеографіка).
Очільник проєкту – художній керівник джаз-бенду «BissQuit», кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм