hit-kuzma

Зірки переспівали хіт Кузьми й тепер у ньому згадуються Маріуполь, Ірпінь, Чернігів та інші постраждалі від війни міста

«Місця щасливих людей» – одна з найвідоміших ліричних пісень легенди української музики та фронтмена гурту «Скрябін» Кузьми. Свого часу він присвятив її різним містам світу, де колись переживав моменти щастя. Серед них Берлін, Мадрид, Париж та інші.

Відомий український продюсер і співзасновник музичної премії YUNA Павло Шилько вирішив створити нову версію пісні. Її текст був відредагований – усі закордонні міста замінені на гарячі точки російсько-української війни. Тепер це Київ, Ірпінь, Харків, Маріуполь, Херсон… Наприклад, один із приспівів тепер звучить так:

А пам’ятаєш
В центрі Чернігова сквери,
Антонієві печери –
Місця щасливих людей…

Ініціативу Павла підтримали гурт «Скрябін» та його нинішній вокаліст Yurcash. Музиканти погодились перезаписати пісню. До створення нової версії також були залучені провідні українські виконавці: Олександра Заріцька (KAZKA), Артем Пивоваров, Сергій Танчинець (БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ), Фагот (ТНМК), Наталія Могилевська, Ivan NAVI, Руслана.

Для презентації було створено відео, в якому використані зйомки згадуваних українських міст.

Прем’єра пісні розпочинає збір коштів на підтримку українських медійників, постраждалих від російської агресії. Їхні історії збирає проєкт «Медійне Серце України» від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Збір коштів проводитиметься на БО «Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна».

Новий варіант треку «Місця щасливих людей» транслюватиметься на телебаченні, радіо та в інтернет-виданнях не з комерційною, а виключно благодійною метою.

Також він пролунає як гімн великого благодійного медіазаходу, що буде організовано спільно з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

«Дякую вам, люди!» – сказав би Кузьма.

За інформацією пресрелізу

Дивитися відео:

Реквізити для банківських переказів (у грн):
БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ КУЗЬМИ СКРЯБІНА
ЄДРПОУ 39716267
IBAN: UA023052990000026004016803148