До дня закоханих

47
Share Button

Кохання і музика. Ці два поняття невід’ємні, друге часто є наслідком першого. Але у нашому сьогоденні, особливо напередодні прийшлого з західного світу Дня усіх закоханих, їх поєднання має часто комерційне підґрунтя. У наближенні 14 лютого у концертному просторі столиці важко знайти музичну подію не пов’язану з найромантичнішим почуттям, яким Всевишній наділив людину.

Отже 13 лютого на меломанів очікує кілька музичних імпрез. Національний академічний духовий оркестр України на чолі з Михайлом Морозом виконає в Національній філармонії України спеціальну програму до свята усіх Закоханих під назвою «Вечір романтичної класики». Концерт складено з класичних шлягерів Франца Доплера, Бедржиха Сметани, Миколи Лисенка, Євгена Доги, Імре Кальмана, Жака Оффенбаха та інших.

Водночас у Caribbean Club український гуЛамарт «ЛАМА» представлятиме нову концертну програму «Мій милий». Назву вечору дала однойменна композиція, котру три місяці тому «ЛАМА» створили спільно з Тонею Матвієнко. Концерт пройде за підтримки торгової марки «Bushmills».

Того ж таки 13 лютого у Домі кіно відбудеться імпреза Jazz love songs, що зацікавить любителів джазу. Руслан Єгоров (вокал), Дмитро Александров (саксофон) і камерний оркестр «Київські солісти» виконають ліричні композиції Френка Сінатри, Діна Мартіна, Нета Кінга Коула та інших.

Бажаючі відвідати кілька романтичних імпрез матимуть таку нагоду. Адже Національний духовий оркестр представить свою програму спочатку 12 лютого в Українському домі, а концерт Jazz love songs окрім 13 лютого заплановано також і на неділю, 14 лютого.

Своєрідною родзинкою Дня усіх закоханих 2016 року стане концерт «ПісокРомантична музика піску», що пройде 14 лютого двічі – о 15:00 і о 19:00 – у Національній музичній академії України. Кияни і гості міста побачать ексклюзивне дійство, в якому поєднаються жива музика, художнє слово і пісочна анімація. Пісочні сюжети Катерини Дзюби з’являтимуться під звуки композицій «Пори року» Антоніо Вівальді і «Пори року в Буено-Айресі» Астора П’яццолли в транскрипції Леоніда Десятникова, а також «Bésame mucho» Консуело Веласкес Торрес, які виконають Національний ансамбль солістів «Київська камерата» (художній керівник і диригент Валерій Матюхін) і скрипалька Богдана Півненко.

Отож вік-енд буде насиченим. Обирайте подію на свій смак.

Share Button