shana

Організатори грандіозної музичної події U-Park Festival, що пройде 6 і 8 липня на столичному стадіоні НСК “Олімпійський” і де виступлять найвідоміші рок-музиканти сучасності — RHCP, Muse, Hurts, The Kills — оголосили, хто відкриє другий день фестивалю. Це — молодий український гурт із Харкова ШАNA

“Україна багата талантами, які гідні виступати на одній сцені з такими титанами світової музики як Muse і RHCP. Тому нам було дуже важливо, щоб саме українці відкривали цей фестиваль. Ми прослухали десятки українських рок-груп, але ШАNA стала для нас справжнім відкриттям”, — прокоментували представники оргкомітету.

Нагадаємо, перший день U-Park Festival відкриє популярний український гурт The Hardkiss.

Лідер гурту Катаріна Леонова
Лідер гурту Катаріна Леонова

Колектив ШАNA розпочав активну діяльність в 2015 році й одразу заявив про себе на високому рівні. За відносно невеликий час група встигла записати дебютний альбом “Молюсь” на студії TRIXX у Берліні, де працювали такі імениті музиканти, як Rammstein, Tricky, Nino Katamadze та інші. Випустили його на найбільшому українському лейблі Moon Records, потім відіграли успішну презентацію у столичному клубі Аtlas, відзняли кілька кліпів і презентували акустичну програму в рідному Харкові. Тим, кому пощастило побувати на живому виступі ШANA, надовго запам’ятали потужний саунд, незвичайні тексти, харизму солістки і сильну енергетику.

“U-Park Festival — важлива і радісна музична подія для всієї країни. Окрема подяка організаторам, які дають можливість молодим гуртам вийти на одну сцену з музикантами світового рівня”, — поділилася лідер групи ШАNA Катаріна Леонова.

Група ШАNA 8 липня на НСК “Олімпійський” виступить разом з Muse, Hurts, Poets of the Fall, My Vitriol.

За матеріалами прес-релізу