vin-YUNA 2022

17 липня були оголошені лауреати Національної музичної премії YUNA-2022

Подія пройшла в онлайн-форматі. У ролі ведучого виступив Володимир Остапчук. Імена переможців оголосив генпродюсер і співзасновник премії Павло Шилько. Конверти з іменами лідерів за традицією презентував представник компанії Deloitte Ukraine – гаранта прозорості голосування журі премії та незмінного партнера YUNA.

Майданчиком для трансляції в мережі став медичний YouTube-канал MEDplus. Її показували в ефірі також близько 70-ти регіональних телеканалів України.

Нагороди YUNA у 17-ти номінаціях цьогоріч отримали:

«Найкращий виконавець» – Артем Пивоваров

«Найкраща виконавиця» – NK

«Найкраща пісня» – Wellboy – «Гуси»

«Найкращий альбом» – The HARDKISS – «Жива і не залізна»

«Найкращий поп-гурт» – KALUSH та KAZKA (набрали однакову кількість голосів журі)

«Найкращий рок-гурт» – The HARDKISS

«Відкриття року» – Wellboy

«Найкраща пісня іншою мовою» – TVORCHI – Falling

«Найкращий відеокліп» – MONATIK – «Зажигать / JOMO» (реж. Таню Муїньо)

«Найкращий дует/колаборація» – Бумбокс & Саша Чемеров – «Любила»

«Найкраще концертне шоу» – MONATIK – Made With Love and Rythm та TVORCHI – ROAD (набрали однакову кількість голосів журі)

«Найкращий електронний хіт» – Go_A – SHUM

«Найкращий хіп-хоп хіт» – KALUSH – «Зорі»

«Найкращий естрадний хіт» – Ірина Білик – «Не стримуй погляд»

«Інший формат» – DAKOOKA

«Найкраща пісня до фільму» – Олег Винник, ПТП, Positiff, Надія Мейхер, Юрій Горбунов – «На щастя» (фільм «Скажене весілля 3»)

«Найкращий менеджмент артиста» – Ірина Монатік (Monatik Corporation)

Окрім того, були названі переможці у спецномінації «Музична харизматична пара», яку YUNA заснувала цього року разом із компанією МХП, відомою своєю підтримкою важливих культурних проєктів, з особливою увагою до музичного та кіномистецтва.

На цю нагороду номінувалися 5 сімейних пар, у яких обидві половинки працюють у шоубізнесі. Визначення переможців відбувалося голосуванням понад 25 000 співробітників компанії МХП. Перемогли у ньому Юлія Саніна і Валерій Бебко (The HARDKISS).

Під час трансляції було представлено благодійний проєкт, який оргкомітет YUNA реалізуватиме разом із володарями нагород YUNA-2022. Усі статуетки цього року продаватимуться на благодійних аукціонах, а отримані кошти будуть витрачені на закупівлю апаратів для реінфузії крові та лікування ран негативним тиском. Зараз вони вкрай необхідні на фронті, адже допоможуть військовим хірургам рятувати життя наших захисників.

Нагадаємо, що на нагороди YUNA-2022 претендували роботи виконавців, випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021-го. Визначення переможців YUNA традиційно відбувалося за результатами голосування журі премії. На сьогодні до його складу входить 75 представників музичної індустрії – радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів.

Церемонія YUNA-2022 мала відбутися 16 березня у київському Палаці «Україна», але була скасована після початку повномасштабної війни росії проти України.

За матеріалами пресслужби – Агенції PR Batteries