Створено музичний портрет Києва

138
Share Button

Композитор і піаніст-імпровізатор, журналіст, радіо- та телеведучий Роман Коляда започаткував соціально-урбаністичний проект «Музичний портрет міста»

Його мета – оспівати столицю у звуках інструментальної фортепіанної музики, зімпровізованої наживо у різних точках міста, зокрема найвищих – з панорамним оглядом, зафіксувати цю музику у аудіо- та відеозапису, наситити позитивними вібраціями міський простір. І водночас, транслюючи ці концерти онлайн та безкоштовно поширюючи записи, внести трохи несподіваних поєднань музики й урбаністики у стрічки соціальних мереж, які знемагають від політичної реклами і суперечок.

6 липня відбувся перший концерт із серії. Музика лунала з висоти близько 80 метрів, з даху шахти ліфта одного з висотних житлових будинків у спальному районі. Його могли споглядати онлайн всі охочі з будь-якої точки світу.

Роман Коляда: «Все почалося з того, що я створював і створюю музичні портрети реальних людей. Людей як я їх бачу, і найголовніше, як я їх відчуваю. Аж тут подумалося, що місто – воно теж живе. Його теж можна відчути. І висловити відчуття у музиці без слів. До речі те, що цей перший дах не був дахом якогось бізнес-центру чи висотки в елітному районі – теж знаковий момент і додатковий соціальний елемент у цьому проекті. Місто – це не лише гламурні вітрини у центрі. На увагу і на повагу заслуговує кожний його куточок. І кожен з його районів з висоти пташиного польоту і з висоти польоту фантазії виглядає неймовірно красиво. Хоча центр Києва прекрасний, і я знаходжуся у передчутті неймовірних емоцій від таких концертів в інших районах Києва».

Зараз музикант шукає наступний майданчик, звідки проведе таку незвичайну музичну трансляцію. Також розглядаються пропозиції створити музичні портрети інших міст.
Перший відеозапис із серії «Музичний портрет міста» доступний за посиланням:

Роман Коляда – Імпровізація в небесах. З циклу "Музичний портрет міста".

Роман Коляда – Імпровізація у небесах. Цим відео ми продовжуємо проект "Музичний портрет міста".Знято у Києві 6.07.19. Камера – Маріанна Бойко.

Gepostet von Музичний портрет від Романа Коляди am Mittwoch, 10. Juli 2019

Повний стрім з даху від 6.07.19 можна переглянути тут:

Дивіться і слухайте онлайн концерт "Музичний портрет міста" просто там, де ви є. Поширюйте цей стрім та підтримуйте проект внесками на карту 5168 7556 2884 5147. Дякую. Починаємо…

Gepostet von Roman Kolyada am Samstag, 6. Juli 2019

Фото в оригінальному розмірі тут: https://fex.net/s/o1mmoef

Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Share Button