tnmk-pianoboy-legendy1

Легенди від легенд – тільки артисти співають не про себе, а про всіх українців. Пісня «Легенди» від ТНМК та Pianoбой (Дмитра Шурова) вже ексклюзивно звучала в новорічну ніч на телебаченні, а тепер стане доступною для прослуховування на стрімінгах. Також артисти презентують кліп на цей трек

Дмитро Шуров (Pianoбой): «Для мене це пісня про зв’язок між минулим і майбутнім через призму людини, яка живе сьогодні. Я гостро відчуваю, що всі люди, які вважають себе українцями, мають стати друзями, мають об’єднуватись заради одне одного.

Навіть під час жорстокої війни на цей світ народжуються нові українці, нові життя і нові мрії. І ми маємо передати їм добро, єдність та конструктив. Вони мають відчувати нашу підтримку, знати, що ми подбали про них. Ми щодня будуємо тут і зараз мости між минулим та майбутнім заради того, щоб у нас було “сьогодні”.

Пісня народилася всередині 2023 року у взаємодії на відстані, коли ми були кожен у власному турі – хлопці для сбору на такмед, я – з концертами для військових. Я написав приспів, Танки – куплети. Творчість, якщо вона щира, завжди передає те, за що болить душа. Ми різні як музиканти й автори, але ми точно однодумці в переживанні за те, що станеться завтра з нашою країною і в якому світі житимуть ті, котрі прийдуть після нас».

Олександр Фоззі Сидоренко (ТНМК): «Тут тонкий лід насправді – треба було в одній ідеї поєднати кілька діаметрально протилежних емоцій: жах через те, що в цій антиколоніальній війні гинуть покоління; гордість тим, що ми маємо пантеон справжніх легенд, які не підкорилися ворогові; смуток, бо ця метафізична спіраль знову і знову занурює українців у власну кров; і тепло, яке дає відчуття плечей друзів. І маємо надію.

Наскільки нам це вдалося – судити вже слухачам.

А історія створення “Легенд” наступна. Колись, у позаминулому житті, ми робили в Києві великий концерт з симфонічним оркестром. Було запрошено багато special guest stars, і одна з цих зірок проспівала запитання: “Чому ми не зіграли разом раніше?” То був Pianoboy, який із нами тоді вийшов на трек “На дачу”. Концерт пройшов, але клітинка для галочки лишилася. І десь рік тому, в процесі спілкування щодо розіграшу зіркових наборів марок (я так збираю на такмед), ми раптом вирішили спробувати ту галочку нарешті поставити. Ось вона, слухайте й кажіть!»

Слова: Олександр Фоззі Сидоренко, Олег Фагот Михайлюта, Дмитро Шуров.

Музика: Дмитро Шуров, Олександр Фоззі Сидоренко, Олег Фагот Михайлюта.

Трек «Легенди» доступний на стрімінгах за посиланням: https://fanlink.to/legendy

Відеокліп вже є на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=DJhpDEqTAZM

За інформацією пресрелізу