У парку імені Тараса Шевченка пролунали «Казки віденського лісу»

137
Share Button

Незважаючи на дощ, другий концерт класичної музики в рамках проекту «Класик пікнік» зібрав десятки слухачів у парку імені Тараса Шевченка. Темою імпрези була Австрія та її видатні композитори

Особливістю програми стало те, що вальс «Казки віденського лісу» Йоганна Штрауса був аранжований для камерного оркестру.

Незмінна ведуча й солістка концертів Мар’яна Головко – єдина власниця унікальних нот вальсу для клавіру та голосу. Їх їй довірила вчителька, заслужена артистка України, професор консерваторії Надія Павлівна Куделя. Раніше «Казки віденського лісу» звучали виключно у виконанні Надії Павлівни.

Так, ініціатива спрямована на популяризацію класичної музики та підтримку молодих українських музикантів, розширилась до створення нових інтерпретацій улюблених творів і подарувала нове звучання шедеврові світової музичної спадщини.

Наступний концерт відбудеться вже 7 липня та буде присвячений пристрасній Італії. Чарівний острівок вишуканого Києва чекатиме на вас о 19 годині на сцені у парку імені Тараса Шевченка!

За матеріалами пост-релізу

Share Button