Валентин Сильвестров і його музика у «Майстер Класі»

53
Share Button

30 січня у Домі освіти та культури «Майстер Клас» відбудеться заключний концерт Фестивалю музики Валентина Сильвестрова. Разом із раніше створеними композиціями до програми вечора включено кілька світових прем’єр.

Фестиваль музики Валентина Сильвестрова – без перебільшення безпрецедентна подія в музичному просторі столиці. До її втілення долучилися Дім освіти та культури «Майстер Клас», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Центр європейських гуманітарних досліджень, Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, видавництво «Дух і Літера», Товариство «Інфопульс-Україна».

Нагадаємо, що сам форум був спричинений появою унікального проекту «Багателі». Це 21 цикл творів у виконанні автора, виданих на п’яти компакт-дисках українським видавництвом «Дух і Літера».

Останній концерт фестивального циклу представить доробок композитора у галузі камерної музики. Прозвучать Сім пісень для голосу та оркестру на вірші Олександра Пушкіна (оркестрова версія Олександра Левковича та Валентина Сильвестрова), Камерна кантата № 4 для голосу, фортепіано та струнних у двох частинах, «Миттєвості поезії та музики»: «Вірш Пауля Целана» для голосу та фортепіано, «Мелодія postscripum» для струнних. Серед анонсованих прем’єр – Чотири постлюдії для струнних і фортепіано (редакція 2015 року), Три серенади для фортепіано та струнних (2015 р).

Озвучуватимуть музику Валентина СильвестроваFINAL-01 Національний ансамбль солістів «Київська камерата» (художній керівник і головний диригент – Валерій Матюхін) та солісти Інна Галатенко (сопрано) і Дмитро Таванець (фортепіано).

Вартість квитка на концерт – 80 грн. Студенти і пенсіонери мають 50 відсотків знижки.

Бронювання квитків за телефоном – +38 (044) 594-10-63

За інформацією прес-релізу.

Share Button